Baldır ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifyldrm tarafından oluşturulan Baldır ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,694 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baldır ağrısı
Konbuyu başlatan Elifyldrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,yaklaşık 1 haftadır sol baldırımda ağrı var.Yürürken özellikle can acıtıcı oluyor.Yaşayan var mı?Nedenini bilen?

Fato

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,yaklaşık 1 haftadır sol baldırımda ağrı var.Yürürken özellikle can acıtıcı oluyor.Yaşayan var mı?Nedenini bilen?
Bende de çok oluyor ev işlerinde sol baldirim oluyor yuruyemiyorum bazen bı dabaki renduvu da ins soracam doktoruma magnezyum eksikliği diyolarda ne kadar doğru bilemiyorum

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kelin ilaci olsa kendi basina surer cnm 😊 benimde sağ varya anlatamam anide. Vruo insn kendini sakat hssedio bazn dsnuorim bu ayak agrsyla nasil dgma grcm dogm yapcm 😊😊
Varis var sanırım bende o yüzden ağrı yapıyor galiba.Doktora gittiğimde bende soracağım bakalım

Kelin ilaci olsa kendi basina surer cnm 😊 benimde sağ varya anlatamam anide. Vruo insn kendini sakat hssedio bazn dsnuorim bu ayak agrsyla nasil dgma grcm dogm yapcm 😊😊
Varis var sanırım bende o yüzden ağrı yapıyor galiba.Geçmiş olsun size de

Bende de çok oluyor ev işlerinde sol baldirim oluyor yuruyemiyorum bazen bı dabaki renduvu da ins soracam doktoruma magnezyum eksikliği diyolarda ne kadar doğru bilemiyorum
Evet bana da en çok söylenen o oldu

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim 🙏

Varis var sanırım bende o yüzden ağrı yapıyor galiba.Doktora gittiğimde bende soracağım bakalım

Evet bana da en çok söylenen o oldu
Bende varis yok cnm ama agri cok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar