Sorum var Balik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Balik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Balik
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
BebegizeBalik yedirirken dikkatli olun benim kızım 1 yaşında baligi herzaman yiyordu hicbirsey olmuyordu ama dün aksam 4 kere kustu artik balik yedirmeyecegim
Ya kuzum beşli de balık taze değildir öyle düşün hemen yedirmeyeceğim diye ön yargıda bulunma ben kayraya şimdi ye kadar onlarc akez yedirdim hemde sazan eşim tutup getirirdi hiç bir sorun olmadı şükür şimdiye kadar peki balık taze miyid

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
BebegizeBalik yedirirken dikkatli olun benim kızım 1 yaşında baligi herzaman yiyordu hicbirsey olmuyordu ama dün aksam 4 kere kustu artik balik yedirmeyecegim
Geçmiş olsun belki başka bir şeydendir ne kadar yedi ve yedikten ne kadar sonra kustu cnm ? Öyle düşünme yemelrri lazım çok faydalı

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Balık yedikten sonra süt vermedin insallah yada bayat balık yedirirsen eyer öylede kusabilir midesine dokunabilir annem hep taze balık alıp yedirir kardeşlerime hiç birbirinizden simdiye kadar kustunu görmedim ben

Tüm sayfalar yüklendi.