Sorum var Balik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Balik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Balik
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm şuan iyim peki
Şu anda iyi ama Pazar günü pikniğe gitmiştik Orada ailem falan vardı benim kızım da önüne almış üzümü yiyordu ve ben buna hiç müdahale etmedim Maalesef çok yemiş kabız oldu aslında bu benim ikinci bebeğim Diğeri 7 yaşında okula gidiyor o da Küçükken çok yeyince hemen kabız oluyordu bebeklerimize Aslında çok dikkat etmeliyiz onları göz ardı etmemeliyiz hemen en ufak bir şey de bile etkileniyorlar kabız oluyorlar her şeyden çok yedirmemeliyiz biliyorum bakıyorsunuz çok güzel ya siz de bir şey demiyorsunuz ama çok dikkat etmeliyiz ya da böyle güzel duruyor deyip bırakmamalıyız işte iki gündür kabız da acile gittik işte ishal yapıcı bir şurup verdiler gerçekten hemen ishal yapıyor zaten geçti de yani çok ağrılı çok sancılı oluyor o yüzden o şurubu vermeyi hala düşünmüyorum çünkü hemen ishal yapıyor o kadar Yani siz de çocuklarınıza dikkat edin lütfen çok yemesinler Öyle böyle büyüyecekler işte

Tüm sayfalar yüklendi.