Bana tembel diolar 🙁🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Bana tembel diolar 🙁🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana tembel diolar 🙁🙁
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Herkes bana bi doguramadin tembel diolarrr 🙁🙁 keyfim hic yokkk 🙁🙁 40 haftaya girdim dha kizimda bi tik yok doguramadimmm ğimbil diolarrr tembel diolarr dgm yapamadinn agrim hafiftir diolar gmbildir agrina kdrr 🙁piskolojik bozuldu bu piskolojyle nasil normal dogum yapcm korkuorum artk 🙁
Deseydin kolaysa sen doğur diye ne alakası var bebeğe bağlı birazda

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum insanlar hep der bılmıyor musun? Nisanlanırsın dugun ne zaman dugun yaparsın cocuk ne zaman hamile kalırsın cocuk ne zaman dogurursun ikinci ne zaman bla bla bla herkes bence kendisine baksın.. İnsanları kendinizden cok onemsemeyın siz ve bebegınız daha onemlısinız bu zamanda 🤗
Allah sonumuzu hayr etsn inss ne dym bacm 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay Allah aşkına bende 39.5teyım, kurban et kendıne kım ne derse desin vaktı varsa gelmez zaten stres yapma🤗😂
Agzmzdan cikario baxm bizz zaten demi 😀😀

Ay Allah aşkına bende 39.5teyım, kurban et kendıne kım ne derse desin vaktı varsa gelmez zaten stres yapma🤗😂
Bliolar zor ama cann skmk ocn knusrlarrr dgm yapimda kzmi kcgma alm o bana yeterli hayrlsyla

Bliolar zor ama cann skmk ocn knusrlarrr dgm yapimda kzmi kcgma alm o bana yeterli hayrlsyla
Tatlım sen öyle boş konuşan insanlara bakma sağlıklı sıhhatli bir şekilde doğsun inşallah 🙏 bende 4 senelik evliyim bebek düşünmüyorduk 3 sene zaten bize de olmuyo mu bı sorun mu var vs daha neler neler söylediler hiç birini takmadık Allah hayırlısını versin dedik her zaman rabbim şimdi nasip etti hamileyim ☺️ demek istediğim kesinlikle elalemi umursama beybisi geleceği zamanı bilir hayırlısıyla bı avazda doğsun inşallah hiç korkma dua et 🙏
Rabbm bizi o kapida brkmsn bu laflarda gecer Allaha havle etmisim gerisi fifi .. skmamk icn sbrediromm Allah yanmda olsn varsn ben tem olum yeterli bana rabbm ..

Tüm sayfalar yüklendi.