Sorum var Bana yardım edin kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Bana yardım edin kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,373 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin kafayı yicem
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Niye bunu yapar bu erkekler anlamıyorum bugün arkadaşımın eşide diyor kocası gidiyor gezmeye arkadaşlarıyla takılıyor kadın 2 çocukla yalnız başına bide bebeği küçük daha 4 aylık abi o zmn evlenmeseydinz karılarınıxı dışarı çıkarmıycaksanız ilgi göstermeyecekseniz Allah sabır versin canım bende olsam bende kafayı yerdim valla benimki yapsa kıyameti koparır annemlere giderdim dengesizler 😤

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Niye bunu yapar bu erkekler anlamıyorum bugün arkadaşımın eşide diyor kocası gidiyor gezmeye arkadaşlarıyla takılıyor kadın 2 çocukla yalnız başına bide bebeği küçük daha 4 aylık abi o zmn evlenmeseydinz karılarınıxı dışarı çıkarmıycaksanız ilgi göstermeyecekseniz Allah sabır versin canım bende olsam bende kafayı yerdim valla benimki yapsa kıyameti koparır annemlere giderdim dengesizler 😤
Ya canım bide zoruma giden biz konusuyoruz gidiyor gorumcemle konuşuyor anlatıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Allah'ım ya bu erkekleri cidden anlamıyorum 🤦🏻‍♀️

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum erkeklerin hepsi oyle sen kafana takma benimki benlen bakkala bile gitmiyor daha yeni evliyiz bikac senelik canini skmaa darlnma gormezden gel bence her istdgni aldir ona akillanir

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende bu erkekleri anlamıyorum bugün ikinci evlilik yıl dönümümuz bak evdeyiz hiç birşey yok sıradan bir gün ve ben sadce istediğim 2 3 günlüğüne abime kalmaya yolla çok sıkıldım dedim evleneli 2 sene hiç kalmaya gitmedim hiç bir yere 1 saatlik yol adam kalmama izin vermedi ne gerek var ben kızımı özlerim diyor mana işte sinir kupuyum bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar