Sorum var Bana yardım edin kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Bana yardım edin kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,398 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin kafayı yicem
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

denizbişnev

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
İnan bütün erkekler bir eksik bir fazla aynı biz canımızı siktiğimizla kalıyoruz o yüzden en iyisi bosvermek kardeşim çoğumuzun bu tür sorunlar yaşadığını düşün ve kendi haline bırak.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Sakin ol canım haklısın ama intihar nedir nasıl öyle bir fikri yakıştırıyorsun kendine sakin ol öncelikle hayattan kimse için vazgeçilmez unutma. Haklısın yaptığı cidden çok yanlış ama eşinle açık açık konuş bu durumu ne kadar kırıldığını anlat eğer anlamıyorsa o zaman ben dönüyorum sen kardeşinle kalırsın de ben olsam öyle yaparım ama kendi canından geçmek gibi şeyleri çıkar aklından.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyleleri kendi kocasının önüne doğru düzgün sofra kurmaz evine kadınlık yapmaz milletin huzurunu bozar ama görümce değil sanki kuma
Valla bizde de var öyle bir hala. Kendisini annemin kumasi zanneder düpedüz. Babamla annem yıllardır küs şimdi boşanmaktan bahsediyorlar ve bunun en büyük sebebi halamlar ve rahmetli babannem 😣 dertleri nedir bilmiyorum ama bu görümceler neden böyle olur bende görümceyim asla etlisine sütlüsüne karışmam abla kardeş gibiyizdir çok şükür

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım siz yeni evlimisiniz. İlk yıllarda böyle oluyor genellikle sonra düzeliyor

Tüm sayfalar yüklendi.