Sorum var Bana yardım edin kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Bana yardım edin kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,443 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin kafayı yicem
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen saçmalama değmeyecek biri için hemde melek giiv bir kızın varken biri için canını mı verecksin desene. Kzıın sensiz ne yapacak peki düşündün mü bunu hiç? Eğer seni dinlemiyorsa al otobüs biletini dön evine it gibi peşinden nasıl geliyor bak gözünğ korkut birazcık
Bence de ya niye bu kadar yıpratıyorsun onlar zaten senin üzülmeni istiyorlar yani kocanıda anlamıyorum abisi oldu neyse de ablasıyla veya kardeşiyle gitmek nedir nasıl bir kafa yapısı var adamın 😒

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne demek götürmüyor ya anlamıyorum vallahi böyle insanları kendi tek gezecekse seni götürmeseymiş o zaman
Ahhhh keşke bilseydim keşke
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lütfen saçmalama değmeyecek biri için hemde melek giiv bir kızın varken biri için canını mı verecksin desene. Kzıın sensiz ne yapacak peki düşündün mü bunu hiç? Eğer seni dinlemiyorsa al otobüs biletini dön evine it gibi peşinden nasıl geliyor bak gözünğ korkut birazcık
Böyle devam ederse annemlere gidecem

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık ne yapacağımı bilmiyorum tek çözüm artık intiharda buluyorum
Canım sakın öyle şeyler düşünme çünkü allahın verdiği canı sadece allah alır ve emin ol direk cehennemlik allah esirgesin yani aklından bile geçirme olmadı seni dinlemedimi eşin sende peşine takıl kovacak halleri yok ya eğer öyle imada bulunurlarsada ben senin yerinde olsam alırım biletimi giderim haber bile vermem telefonlarınada bakmam herşeyde net ol sen böyle böyle yaparsan sonucu böyle olur gibisinden

Tüm sayfalar yüklendi.