Sorum var Bana yardım edin kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Bana yardım edin kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,443 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin kafayı yicem
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Dm.dzyl

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Canım Allah yardımcın olsun sana tavsiyem bakara suresini oku evinde dinle

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ve yarın büyük gorumcemin evine gidip 3 gün kalacaklar mış küçük gorumcemle beni dislayip goturmuyorlar
benim eşim gecen seneler sürekli hafta sonlari sabah görumceme gider akşam dönerdi ablasina gittiginide söylemezdi bir iki üç derken birgun eve erken gwldi akşam yemegini yememisti yemek istedi benden bende görumceme gittigini bilmeden dedimki görumcemin yaninda sabah kimin yaninda yemek yediysen kimin yanindaysan git o sana yemek versin ben vermiyorum dedim 😊😂görumcem guldu dedi bwndeydi bende dedim o zaman git ablanda yemegini ye vermiyom dedim 🤣🤣ve bwn yemegini vermedim anasi kalkip oğlunun yemegini verdi 🙃🙂😂

yani seni dışlıyosa sende onu dışla 🤫😉

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Allah yardımcın olsun kuzum çok zor valla bende Bi dönem böyle şeyler yaşadım ama elhamdülillah eşim düzeldi inş seninkide düzelir ☺️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve yarın büyük gorumcemin evine gidip 3 gün kalacaklar mış küçük gorumcemle beni dislayip goturmuyorlar
Ahh bu g(örümcek'ler Allah onlara onlar gibi bi g, örümcek versin inş

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum çok zor valla bende Bi dönem böyle şeyler yaşadım ama elhamdülillah eşim düzeldi inş seninkide düzelir ☺️🤲

Ahh bu g(örümcek'ler Allah onlara onlar gibi bi g, örümcek versin inş
Amin amin anlamadığım demeleri lazım kardeşimle eşi mutlu olsun yeter ama kıskançlıktan ölüyorlar

Amin kuzum ne zaman gidiceksin sen evine
20 burdayım maalesef eşimle evde herşeyi konuştum dedim bı yere gezmeye falan gittin mi beraber gidelim dedi tamam ama buraya geldi gorumcelrim aklını celdi ne oldu bilmiyorum hiç ikna da olmadı ve az önce kalktılar gittiler benide kaynanamın yaninda bıraktı gitti

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin anlamadığım demeleri lazım kardeşimle eşi mutlu olsun yeter ama kıskançlıktan ölüyorlar

20 burdayım maalesef eşimle evde herşeyi konuştum dedim bı yere gezmeye falan gittin mi beraber gidelim dedi tamam ama buraya geldi gorumcelrim aklını celdi ne oldu bilmiyorum hiç ikna da olmadı ve az önce kalktılar gittiler benide kaynanamın yaninda bıraktı gitti
Demezler cnm eminimki onlarda diyordur biz kardeşiz elin kızı kim oluyor falan diye ama burda herşey eşte başlayıp bitiyor eşin sana ailesinin yanında sevgi kıymet verirse kimsenin haddine olmaz size karışmazlar aranıza girmeye çalışmalar ama Allah ıslah etsin onları

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Demezler cnm eminimki onlarda diyordur biz kardeşiz elin kızı kim oluyor falan diye ama burda herşey eşte başlayıp bitiyor eşin sana ailesinin yanında sevgi kıymet verirse kimsenin haddine olmaz size karışmazlar aranıza girmeye çalışmalar ama Allah ıslah etsin onları
Amin canım zaten sorun eşimde bı yerlere gittiler mi bana sormadan beni saymadan gidiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.