Sorum var Bana yardım edin lütfen 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya46 tarafından oluşturulan Bana yardım edin lütfen 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin lütfen 😔
Konbuyu başlatan Papatya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.
Ben 9.ayıma girdim doğum çantamı hazırlıyorum da bana yardımcı olur musunuz? Annem uzakta, kayınvalidem de bana yardımcı olmuyor havalar çok sıcak sezeryan doğum yapacağım çocuk için neler koymayalım çantaya mesela eldiven gerekli mi? Pusetinin üzerine örtmek için müslin battaniyeler den almıştım 2 tane Pusetin üzerine onu örtmek saçma mı olur

hskskxndj

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.
Ben 9.ayıma girdim doğum çantamı hazırlıyorum da bana yardımcı olur musunuz? Annem uzakta, kayınvalidem de bana yardımcı olmuyor havalar çok sıcak sezeryan doğum yapacağım çocuk için neler koymayalım çantaya mesela eldiven gerekli mi? Pusetinin üzerine örtmek için müslin battaniyeler den almıştım 2 tane Pusetin üzerine onu örtmek saçma mı olur
Bende doğum yapıcam 3 haftam kaldı. Bende ne koyacağımı şaşırdım. Eldiven ıslak medil pişik kremi body falan koydum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar.
Ameliyathane çok soğuk oluyor bebeğe kalın bir şeyler de alabilirsin yanına ilk etapta, ben 2 takım almıştım ebe birine bu çok ince orası çok soğuk demişti 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar.
Bebek için eldiven olur hastane çıkışı iki takım çorap ağız mendili kaşık mama vermek zorunda kalirsan bez temizleme pamuğu ya da ıslak mendil battaniye olarak müslin olur normal çok kalın olmayan battaniye de koy canım sayılarını kendine göre ayarla artık aklıma gelenler bunlar. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için eldiven olur hastane çıkışı iki takım çorap ağız mendili kaşık mama vermek zorunda kalirsan bez temizleme pamuğu ya da ıslak mendil battaniye olarak müslin olur normal çok kalın olmayan battaniye de koy canım sayılarını kendine göre ayarla artık aklıma gelenler bunlar. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin teşekkür ederim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya niye soğuksa ben titredim resmen yanlız iki çanta eşya götürdüm bir gün kaldım hiç kullanmadım
Ben de öyle dikişlerimden süslü pijamaları bile giyemedim millet boy boy fotoğraf çekiyor hiç uğraşamadım.Annem bir iki çekmiş benim surat bir karış 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dependin lohusa bezlerinden de al mutlaka kontrol ediyorlar kanamanı ona bakarak 😊

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben de öyle dikişlerimden süslü pijamaları bile giyemedim millet boy boy fotoğraf çekiyor hiç uğraşamadım.Annem bir iki çekmiş benim surat bir karış 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dependin lohusa bezlerinden de al mutlaka kontrol ediyorlar kanamanı ona bakarak 😊
Ben çıktım amaliyattan kusmaya başladım ben hep kuşlarım narkozu öyle atari kusarkende dikişleri ayrılır kanar birde birgün amsliyat elbisesi üstümde kaldı sondayi çıkarmadılar picama bile giymedim zor valla o yüzden simdi çocuk dogurasim yok eşim istiyor ama o amaliyat masasına yatacak cesaret kalmadı yaş 38 olmuş zaten gençler dogursun

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben çıktım amaliyattan kusmaya başladım ben hep kuşlarım narkozu öyle atari kusarkende dikişleri ayrılır kanar birde birgün amsliyat elbisesi üstümde kaldı sondayi çıkarmadılar picama bile giymedim zor valla o yüzden simdi çocuk dogurasim yok eşim istiyor ama o amaliyat masasına yatacak cesaret kalmadı yaş 38 olmuş zaten gençler dogursun
Eger sezeryanla olup narkoz atamama derdiniz varsa narkozu ben en iyi bir bardak kola ile atiyorum. Neskafe falan da olabilir ama kolayla hic anlamadan atmistim bacim.

Tüm sayfalar yüklendi.