Sorum var Banyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Banyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Banyo
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne adaylarım Yusuf'a ben duş aldiramaz oldum geçenlerde banyoda yapdirdik eşimle ondan sonra çocuk suya girmez oldu agliyo ama ne ağlamak dersin etinden et kopartiyoruz ya suyla oynamayı seviyo ama sıra banyoya gelince kiyamat kopariyo daha önce kendi legeninde yikiyodumm onda güzel yapıyordu ama banyoda yapdirdigimizdan beri legeninde yapdirmiyo bana bı akıl verin ne yapayım ben bu cocuga

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne adaylarım Yusuf'a ben duş aldiramaz oldum geçenlerde banyoda yapdirdik eşimle ondan sonra çocuk suya girmez oldu agliyo ama ne ağlamak dersin etinden et kopartiyoruz ya suyla oynamayı seviyo ama sıra banyoya gelince kiyamat kopariyo daha önce kendi legeninde yikiyodumm onda güzel yapıyordu ama banyoda yapdirdigimizdan beri legeninde yapdirmiyo bana bı akıl verin ne yapayım ben bu cocuga
Eskiden nerde yıkıyorsun yine orda yıka belki çocuğun banyoda üşüyorduŕ

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa sanırım banyodan korkuyorlar ben bir kere kayrayı banyoda yaptırmak için suyu açtım kayrayı hazırladım korkudan ağladı . Ondan sonra suya giremez oldu son çareyi şarkı açarak ve suyun içine oyuncaklar koyarak bulduk şuan yine eski haline döndü sudan çıkmak istemiyor artık

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yaa sanırım banyodan korkuyorlar ben bir kere kayrayı banyoda yaptırmak için suyu açtım kayrayı hazırladım korkudan ağladı . Ondan sonra suya giremez oldu son çareyi şarkı açarak ve suyun içine oyuncaklar koyarak bulduk şuan yine eski haline döndü sudan çıkmak istemiyor artık
Aysenurcum bizde açıyoruz TV karsisi
Bizde öyle yapdiryoruz aysenurcum TV karsisnda oyuncak atıyoruz renkli topları var ama yok anam depeleniyo omu banyo yapiyo benmi bilemiyorum hertarafin su olmasinami yanayım ağlamasınami duşa girmemesine bilemedim nasıl doncek eski haline

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım eskiden nerde banyo yapıyorsa orda devam ettir. Gözüne sabun mu kaçtı acaba ya da istemediği birşey olduysa da korkar ağlar farklı oyuncaklarla dikkatini dağıt birde öyle dene canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Banyoda kucağına oturt öyle yaptır banyosunu sende ıslanıcaksın ama benim kızım ondan sonra sevmeye başladı ve alıştı banyoda yıkanmaya birde oyunlar oyna banyo sırasında ozaman ağlamayacaktır korkmuş o yüzden istemiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aysenurcum bizde açıyoruz TV karsisi

Bizde öyle yapdiryoruz aysenurcum TV karsisnda oyuncak atıyoruz renkli topları var ama yok anam depeleniyo omu banyo yapiyo benmi bilemiyorum hertarafin su olmasinami yanayım ağlamasınami duşa girmemesine bilemedim nasıl doncek eski haline
Ah kuzum ya çokmkorkmuş demek ki

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum ya çokmkorkmuş demek ki
Galiba canım delircem dedimki yazın bu çocuğu iki günde bir yıkarım ama nerde suyla oynarken bı skinti yok banyoya sıra gelince oda bende deliriyoruz resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banyoda kucağına oturt öyle yaptır banyosunu sende ıslanıcaksın ama benim kızım ondan sonra sevmeye başladı ve alıştı banyoda yıkanmaya birde oyunlar oyna banyo sırasında ozaman ağlamayacaktır korkmuş o yüzden istemiyor
Evet canım korkdu galiba keşke diyorum bı sure daha kendi kuvetinde yapdirsaydik ama büyüdü artık onada banada zor gelmeye başlamıştı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Galiba canım delircem dedimki yazın bu çocuğu iki günde bir yıkarım ama nerde suyla oynarken bı skinti yok banyoya sıra gelince oda bende deliriyoruz resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım korkdu galiba keşke diyorum bı sure daha kendi kuvetinde yapdirsaydik ama büyüdü artık onada banada zor gelmeye başlamıştı
Kuzum biraz ara ver duşa o korkusunu unutsun biliyorum zor ama unutur mesela 2 hafta banyo yaptırma sonra yaptır oynata oynata

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar