Sorum var Baş ağrısı,bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hülya19 tarafından oluşturulan Baş ağrısı,bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş ağrısı,bulantı
Konbuyu başlatan hülya19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

hülya19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sürekli baş ağrım ve mide bulantım var doğal bi yöntemi varmı bu baş ağrısının geçer diye uyuyorum uyanıyorum yine devam ediyo.bebegim var ilgilenmem gereken yeterince ilgilenemiyorum kafamdaki ağırlıktan😔

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba sürekli baş ağrım ve mide bulantım var doğal bi yöntemi varmı bu baş ağrısının geçer diye uyuyorum uyanıyorum yine devam ediyo.bebegim var ilgilenmem gereken yeterince ilgilenemiyorum kafamdaki ağırlıktan😔
Canım baş ağrın normal gebelikte parol alabilirsin hafiflemesi için ılık duş iyi gelir kuzum mide bulantın içinde tuz şeylerle bastirabilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Karanlık ve sessiz ortam az da olsa rahatlatir kuzum

hülya19

Kayıtlı Üye
rank
Canım baş ağrın normal gebelikte parol alabilirsin hafiflemesi için ılık duş iyi gelir kuzum mide bulantın içinde tuz şeylerle bastirabilirsin
Parol bende hiç etki etmiyo 4 gündür başağrısı çekiyorum önceki gebeliğimde hiç böyle olmamıştı çok enerjiktim bu sefer zor geçiyo hep bi halsizlik hep bi ağrı 🤦‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Uyuyup uyanınca ağrın geçmiyorsa migreni düşündürdü bana öyle ise parol geçirmez sessiz karanlık ortamda uyuyup dinlenmen lazım bol su iç canım

hülya19

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyup uyanınca ağrın geçmiyorsa migreni düşündürdü bana öyle ise parol geçirmez sessiz karanlık ortamda uyuyup dinlenmen lazım bol su iç canım
Gebelikten öncede vardı ama bi doktora gidemedim banada migren olabilir gibi geliyo majezik geçiriyodu bi tek onuda alamıyorum şimdi. su az içtiğimde daha çok oluyo gibi etkisi var sanırım susuzluğun teşekkür ederim yorumunuz için

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebelikten öncede vardı ama bi doktora gidemedim banada migren olabilir gibi geliyo majezik geçiriyodu bi tek onuda alamıyorum şimdi. su az içtiğimde daha çok oluyo gibi etkisi var sanırım susuzluğun teşekkür ederim yorumunuz için
Rica ederim canım majezik geçiriyorsa kesin migren o zaman. Bazı kişileri yedikleri de etkiler çikolata peynir kola vs. Hatta adet dönemini bile migreni tetikleyebilir takip et canım seni de etkileyen bir besin var mı yediğinde daha da mı ağrın şiddetleniyor. Bence bir nöroloji polikliniğine gitmelisin doktor durumuna göre ilaç önerebilir. Ya da ağrı esnasında yapman gerenkeri söyler. Baş ağrısı için 4 gün fazla çünkü canım çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar