Sorum var Baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,259 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş ağrısı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll
Oo işin zormuş kuzum... Peki biraz ara versen dinlensen iyi olmaz mı kuzum sonuçta gebesin
Sanırım biraz daha çalışmam gerekecek zor işler gerçekten gün içinde baş ağrısından zor ayakta duruyorum bir de türbanlıyım o da ayrı bir bunaltıyor başımı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım yardım etsin kuzum
Amin kuzum sağolasın dua edin 🤲🏻🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sanırım biraz daha çalışmam gerekecek zor işler gerçekten gün içinde baş ağrısından zor ayakta duruyorum bir de türbanlıyım o da ayrı bir bunaltıyor başımı

Dualarım seninle kuzum dikkat et kendine 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Rabbim yardımcın olsun kuzum baş agrisi için limonlu su da iyi geliyor bana baya fayda etmişti inslalah geçer kısa sürede 🤲🏻

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23.haftamdayım ama 3 gündür fena başım ağrıyor nedendir ne yapayım ilaç içtim parol geçmedi
Dikkat et bi tansiyonuna baktir mutlaka bnde oyle 1 hafta cektim baş ağrısı geçer sandım oyle cok parol ictim ki gecmedi en son tansiyon ve şekere bakıldı tansiyonum 18 ciktiacil doğuma alindim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

Allah yardımcın olsun @SeBa çok yormamaya çalış dinlenmeyi de ihmal etme.☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar