Baş dönmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Baş dönmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 759 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş dönmesi
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
22+4 haftalık hamileyim bugün uyandigimdan beri baş dönmesi yasiyorum sürekli uzanmak istiyorum halsizlik de var enseme vurmuşlar gibi sağlık ocağına gittim tansiyonum normal bebeğin kalp atışları da normal ama hala duzelemedim uykusuzluk yorgunluk sinir sitres migren birsuru nedeni vardır dedi doktor kanama yada sancin olursa gidersin acile dedi çok şükür ne kanama nede sanci yok böyle olmam normalmi

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
O bende oluyordu diğer gebeliğimde hatta baygınlık bile geçiriyordum doktorlar birşey bulamadi ama iştahsızlık yüzünden olabilir demişti doktor yani tansiyonum aşırı düşük olurdu hep sürekli baş dönmesi ara ara baygınlık oluyordu

22+4 haftalık hamileyim bugün uyandigimdan beri baş dönmesi yasiyorum sürekli uzanmak istiyorum halsizlik de var enseme vurmuşlar gibi sağlık ocağına gittim tansiyonum normal bebeğin kalp atışları da normal ama hala duzelemedim uykusuzluk yorgunluk sinir sitres migren birsuru nedeni vardır dedi doktor kanama yada sancin olursa gidersin acile dedi çok şükür ne kanama nede sanci yok böyle olmam normalmi
Grip mi olacaksın acaba ön belirtileri olabilir dikkat et kendine bol bol dinlen canım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
O bende oluyordu diğer gebeliğimde hatta baygınlık bile geçiriyordum doktorlar birşey bulamadi ama iştahsızlık yüzünden olabilir demişti doktor yani tansiyonum aşırı düşük olurdu hep sürekli baş dönmesi ara ara baygınlık oluyordu
Tansiyon da normal çıktı benim pek bişey yiyemedim bugün bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Grip mi olacaksın acaba ön belirtileri olabilir dikkat et kendine bol bol dinlen canım
İnşallah olmam daha yeni atlattim dinlenmeye çalışıyorum 5 yaşında bı haylazim var ne kadar dinlenebilirsem 🤣

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yemeyince de olur halsiz düşersin su bile icmeyince baş dönmesi oluyormuş dikkat et kendine 🤗🤗 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.