Sorum var Başına böyle bişey gelen var mı yada birilerinden duyduğunuz😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Başına böyle bişey gelen var mı yada birilerinden duyduğunuz😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Başına böyle bişey gelen var mı yada birilerinden duyduğunuz😔
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık gece acıkınca asla ağlamaz ben kendim uyanmasam o bir tepki vermez uyandığımda o da uyanık oluyor ellerini yüzünde ağzında gezdiriyor acıktığı için ama neden ağlamıyor anlamıyorum ya hep böyleydi normal geliyordu ama şuan çok dikkatimi çekmeye başladı 😞

Esutek

Kayıtlı Üye
rank
Bazı bebekler ağlamıyorlar ya, tedirgin olacak bişey yok. Benim yeğenimde öyleydi. Aşıya götürürdük, ona bile ağlamazdı. G

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık gece acıkınca asla ağlamaz ben kendim uyanmasam o bir tepki vermez uyandığımda o da uyanık oluyor ellerini yüzünde ağzında gezdiriyor acıktığı için ama neden ağlamıyor anlamıyorum ya hep böyleydi normal geliyordu ama şuan çok dikkatimi çekmeye başladı 😞
Benim de bebegim öyle, 2 ayına geçti. Hiç geceler aç oldugu için agladıgını görmedim. Hep ellerini yüzüne, agzına sürüyo.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sen ne olduğunu düşünüyorsun ki canım bir şüphen mi var

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bence pimpirik yapiyor olabilirsin ,bi doktora goster ama ,cok aglayan bebekler de sıkıntili olabiliyor ,cok aglayan ve cok hareketli bebeklerde insani cok yoruyo ,benim 16 aylik kizim var ,6 yasinda oglum var oglum bebekliginden beri cok aglak ve hareketli halada oyle bazen kucugunden cok yoruyo oglum,en ufak bir seye aglar ve hic yerinde durmaz ustunu basini evi surekli dagitir sinirden artik aglayacak oluyorum cok yoruluyorum bilmiyorum bazilarida hareketli cocukkar zeki olur diyolar ama insanin omru tukeniyo valla ,ama evlatlarimiz saglikli ve mutlu olsunda varsin yorulayim diyorum bole teselli oluyorum artik,ama cidden bazen cok ama cook yoruluyorum ...

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Uykusunu almıştır bide su icir gunduzleride geceleride bebekler her zaman 6 aylıktan sonra su içerilir.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ya anneliğin doğasından gelen pimpiriklikten midir artık ne denilirse Allah korusun zihinsel bir sorun falan olabilir mi diye düşündüm
Yok canım kötü düşünme Allah'ın izniyle kötü bir şey yoktur yenidoğan döneminde sessiz sakin durmaları normal aslında benimki de kısmen öyleydi şimdi ağzımı yırtıyor 😅 ama için rahat etmiyorsa doktora götürebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar