Sorum var Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 403 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız?
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Dün belim ağrıyordu bu günde biraz kan gördüm doktor nts yaptı herşey normal dedi ama ultrasonla bakınca matkada tonus var dedi ve yatış verdi bilen varmı? acaba ciddi bişeymi neden kaynaklanıyor tonus?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dün belim ağrıyordu bu günde biraz kan gördüm doktor nts yaptı herşey normal dedi ama ultrasonla bakınca matkada tonus var dedi ve yatış verdi bilen varmı? acaba ciddi bişeymi neden kaynaklanıyor tonus?
Geçmiş olsun canım şu an yatışta mısın doktorun seni bilgilendirmesi gerekirdi bu konuda ya da bilgilendirmediyse sen ona sor bunları

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım şu an yatışta mısın doktorun seni bilgilendirmesi gerekirdi bu konuda ya da bilgilendirmediyse sen ona sor bunları
Çok Teşekkür ederim evet yatış verdi çok deyil 2, 3 gün kalırsın dedi günde 2 kez sabah ve akşam nst çekiliyor tansiyon felan ölçüldü kan alındı ilaç veriyorlar. nts sonucumu sorduğumda normal diyor. Ultrasonda baktı tonus var dedi çokta anlamıyorum dediklerini sanırım tonus kasılma yaratarak erken doğuma sebebiyyet vere biliyor. İnternetde baktım Hamilelerin 60% de görünüyormuş o yüzden başına gelen varmı diye sormak istedim 35 hafta 3 günlüyüz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok Teşekkür ederim evet yatış verdi çok deyil 2, 3 gün kalırsın dedi günde 2 kez sabah ve akşam nst çekiliyor tansiyon felan ölçüldü kan alındı ilaç veriyorlar. nts sonucumu sorduğumda normal diyor. Ultrasonda baktı tonus var dedi çokta anlamıyorum dediklerini sanırım tonus kasılma yaratarak erken doğuma sebebiyyet vere biliyor. İnternetde baktım Hamilelerin 60% de görünüyormuş o yüzden başına gelen varmı diye sormak istedim 35 hafta 3 günlüyüz
Rica ederim kuzum
2 haftacik daha dayansa bebis ya 🤭

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin bacı yatış verildi yatmalisan deməli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar