Sorum var Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Başına böyle bişey gelen varmı lütfen bakarmısınız?
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Çox sağol canım hə dedim evdə müalicə alsam olar körpə uşağım var dedilər yox 2. 3 günlük qal inşallah birinci günü çıxaram
Evde yoxdu heckes yoxsa yoldaşın de baxar birtəhər neyneyeceksenki ay baci yat baxarlar balacaya sen qarnındakı da düşün can sağ salamat qucağına alarsan balani 🤲🥰

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Evde yoxdu heckes yoxsa yoldaşın de baxar birtəhər neyneyeceksenki ay baci yat baxarlar balacaya sen qarnındakı da düşün can sağ salamat qucağına alarsan balani 🤲🥰
Yox bacı evdə yoldaşımdı bidə mən yaxınımızda qaynım xalam qızı yoldaşımın dostları zad var mən çıxana kimi günüzlər birtəhər saxlıyacaqlar da nənələridə gələcək inşallah görək nətər olur inşallah çox qalmaram ürəyim eləcə qızımın üstündədi. İnşallah sənin balanla bahəm canım mənim çox sağol 🥰😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sənin vaxdın nə vaxdidi bacı səf eləmirəmsə da hər an doğa bilərsən hə? Məndə 35 həftə 4 gündü deyirəm 1. 2 həftənidə rahat keçirsəydim yaxşı olardı

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Yox bacı evdə yoldaşımdı bidə mən yaxınımızda qaynım xalam qızı yoldaşımın dostları zad var mən çıxana kimi günüzlər birtəhər saxlıyacaqlar da nənələridə gələcək inşallah görək nətər olur inşallah çox qalmaram ürəyim eləcə qızımın üstündədi. İnşallah sənin balanla bahəm canım mənim çox sağol 🥰😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sənin vaxdın nə vaxdidi bacı səf eləmirəmsə da hər an doğa bilərsən hə? Məndə 35 həftə 4 gündü deyirəm 1. 2 həftənidə rahat keçirsəydim yaxşı olardı
Narahat olma baxacaqlar sende de ne qalibki ay baci mən 38hefde 2 gunlukdu he menimde mamam düren gəlib çatdı men usaqlri arxayınam da qoyub gedə bilərəm vaxd tez bitmirki gedim doğum 🤣🤭üreyim partlayır balaca balaca paltarlari gördükcə

Revan Ramal

Kayıtlı Üye
rank
Çok Teşekkür ederim evet yatış verdi çok deyil 2, 3 gün kalırsın dedi günde 2 kez sabah ve akşam nst çekiliyor tansiyon felan ölçüldü kan alındı ilaç veriyorlar. nts sonucumu sorduğumda normal diyor. Ultrasonda baktı tonus var dedi çokta anlamıyorum dediklerini sanırım tonus kasılma yaratarak erken doğuma sebebiyyet vere biliyor. İnternetde baktım Hamilelerin 60% de görünüyormuş o yüzden başına gelen varmı diye sormak istedim 35 hafta 3 günlüyüz
Canım sebirli ol Inşallah yaxş olacaq🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar