Başına gelen var mı ya bana çok söylüyorlar 🤩🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Başına gelen var mı ya bana çok söylüyorlar 🤩🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Başına gelen var mı ya bana çok söylüyorlar 🤩🤣🤣
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz artık sütüm cok kötüyüm
Neden olmaz ki canım daha doğum yapmadın ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahahah 😂😂😂😂benim kızım mesela çok emmek istiyordu aslında sütüm yetiyor ama kızım memede kalmak istiyordu eşim de doğal olarak başta acaba süt mü gelmiyor da sürekli emmek istiyor dedi bende yüzüne sıkmıştım bak bakim var mı diye o aklıma geldi bian😂😂😂😂😂
Ya benim bebek de gazlı sürekli ağlıyor gördükleri gibi direk dedikleri şey sütun yetmiyo ondan agliyo diyolar var diyorum olmasa çocuk kilo alır mı diyorum yani olmadigini anlarim diyorum bı turlu anlamiyolar🤩

Kız Allah iyiliğini versin banada çok dediler canım mama aldım yemedi çok bilmşler yaaa
Bu aralar çok sık duyuyorum da valla bıktım artık var sütüm yetiyor diyorum yok yok doysaydi ağlamazdi diyolar 🤣🤣sanki başka bı sıkıntısı olamaz süt dışında

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Neden olmaz ki canım daha doğum yapmadın ki

Ya benim bebek de gazlı sürekli ağlıyor gördükleri gibi direk dedikleri şey sütun yetmiyo ondan agliyo diyolar var diyorum olmasa çocuk kilo alır mı diyorum yani olmadigini anlarim diyorum bı turlu anlamiyolar🤩

Bu aralar çok sık duyuyorum da valla bıktım artık var sütüm yetiyor diyorum yok yok doysaydi ağlamazdi diyolar 🤣🤣sanki başka bı sıkıntısı olamaz süt dışında
Bebeğim kürtaj olcak dedi doktor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Shahahha kayrayı doğum etttikten 1 gün sonrs sarılık çıkmıştı ama uxamış sarılık olduğunu kimse anlmamıştı hemşire gelip sanırım sütün yok çocuk sarılık olıyor dedi sütün var mı bakayım deyince göğüsümü sıkmıştı her yere böyle fışkırmıştı bir o kadar mutlu olsam da baya moralim bozulmuştu 🥺😂.

simdi 6 hafdalikmi? ay canim cok uzuldum kiyamamya heme. kurtaj etmedimi? genelde hemen ederlerde anne kani zehirlenmesin diye
Evet bende öyle biliyorum

11 hafta icindeyiz canım 11 haftalık olması lazım dedi 6 haftalık gözüküyor dedi
Peki ne olacak şimdi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar