Sorum var Basuru olup normal doğum yapan?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ferdabgrkn tarafından oluşturulan Basuru olup normal doğum yapan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 778 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Basuru olup normal doğum yapan?
Konbuyu başlatan Ferdabgrkn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ferdabgrkn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ilk dogumumdan sonra makatta emzik oluştu ikitane ve çok zor iyileşti anestezi kremleri ve hemoroid kremleriyle.. Bildiğiniz ikinmaktan dışına çıktı 13 gün kaldı doğuma ve bu doğumda daha kötü bir hale gelirse diye endişelerim var. Böyle bir sorunu olup normal doğum yapan anneler var mı?

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ilk dogumumdan sonra makatta emzik oluştu ikitane ve çok zor iyileşti anestezi kremleri ve hemoroid kremleriyle.. Bildiğiniz ikinmaktan dışına çıktı 13 gün kaldı doğuma ve bu doğumda daha kötü bir hale gelirse diye endişelerim var. Böyle bir sorunu olup normal doğum yapan anneler var mı?
Kuzum benim de ilk gebeliyimde aynı sen dediyin gibi olmuşdu cok zor oldu benim içinde gecmesi otura bilmiyordum sanki arada yine hiss ediyorum benim de ikinci gebeliyim bende korkuyorum birdaha olunur diye belki bilen biri yazar bende bi köşede bekleyeyin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum Hamilelikte basur normal doğuma engel değildir nadiren de olsa hemoroidi olan veya hemoroidle beraber genital bölgede varisler ortaya çıkmış hastalarda sezeryan tercih edilebilir

Ferdabgrkn

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Hamilelikte basur normal doğuma engel değildir nadiren de olsa hemoroidi olan veya hemoroidle beraber genital bölgede varisler ortaya çıkmış hastalarda sezeryan tercih edilebilir
Yani öyle bir durum yok aslında varis ama doğumdan böyle bi durum kaldıgi için şuan normalde bile biraz zorlasam hissediyorum. İlk dogumumdan sonra bende 3 hafta popomun üzerine oturamadim perisandim.. Şimdi iyice kötü olursa diye korkuyorum. İnşAllah bir şey olmadan doğumu atlatırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim de ilk gebeliyimde aynı sen dediyin gibi olmuşdu cok zor oldu benim içinde gecmesi otura bilmiyordum sanki arada yine hiss ediyorum benim de ikinci gebeliyim bende korkuyorum birdaha olunur diye belki bilen biri yazar bende bi köşede bekleyeyin
İnşAllah biri yazar çok zor bende oturamiyordum kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Yani öyle bir durum yok aslında varis ama doğumdan böyle bi durum kaldıgi için şuan normalde bile biraz zorlasam hissediyorum. İlk dogumumdan sonra bende 3 hafta popomun üzerine oturamadim perisandim.. Şimdi iyice kötü olursa diye korkuyorum. İnşAllah bir şey olmadan doğumu atlatırım

İnşaallah kuzum aynen öyle cok zor bir durum çocuğumu oturub emziremiyordum resmen ayak üsdü durub emzirirdim 🤦

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var basur aile kurdukdan sora çıkdı daha önce subayken hiç çıkmamışdı şimdi ilk hamileliyim korkuyorum doğumda sorun yaratırmı diye

YeCen

Kayıtlı Üye
rank

Bende bekarken çıkmıştı basur ondan 3-4 yıl sonra normal doğum yaptım ama basurdan yana sıkıntı yaşamadım şuan yine basurum var utandigim için hiç tedavi görmedim hiç doktora gitmedim çoğaldı 5 tane falan oldu ama normal doğuma engel değil şuan yine hamileyim 24 haftalık yine normal doğum olacak inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar