Baw donemleri halami yaa?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Baw donemleri halami yaa? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baw donemleri halami yaa?
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26 hafatlik olduq bu gun baw donemelerim 2 gundur coxdu yerimden kalkamiyorum bile surekili bawim agriyor ve gozlerim kayiyor bawim herlenir sanki yixilacakmiwim gibi neden boyle oldu acaba normali?😣😣

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 26 hafatlik olduq bu gun baw donemelerim 2 gundur coxdu yerimden kalkamiyorum bile surekili bawim agriyor ve gozlerim kayiyor bawim herlenir sanki yixilacakmiwim gibi neden boyle oldu acaba normali?😣😣
Bende de cok oluyor kuzum bi saglik ocagina gidecem bakalim tansiyonumu bi olctiriyim gerekirse bi kan vereyim merak ediyorum niye dönüyor bu kadar😖 bende de var aynısı surekli degil ama girdigi zaman da cok basim dönüyor sana da gecmis olsun canim bi saglik ocağına git istersen sende

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bilmedim ki neden boyle oldu tansiyonum duwuk biliyorum bunu((( kuvetlendirici yiyefekler yiyorum amma ne biliyim yaa sagol canlarim
Sanada allah wifalar versin canim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bilmedim ki neden boyle oldu tansiyonum duwuk biliyorum bunu((( kuvetlendirici yiyefekler yiyorum amma ne biliyim yaa sagol canlarim
Sanada allah wifalar versin canim
Dün gittim kuzum ben tansiyonun dusmus dedi basin döndüğünde tuzlu ayran ic ayaklarının altina yuksek yastik koy uzan kendini yorma ani hareketler yapma bana boyle dedi sende dene canım❤

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Dün gittim kuzum ben tansiyonun dusmus dedi basin döndüğünde tuzlu ayran ic ayaklarının altina yuksek yastik koy uzan kendini yorma ani hareketler yapma bana boyle dedi sende dene canım❤
Canim yemin ediyorum olucek gibiyim belimden agri tutub oluyorum nefes bile alamiyorum 😣😣😣

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar