Bayb l lowe you Kübra? Kim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Bayb l lowe you Kübra? Kim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,996 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayb l lowe you Kübra? Kim
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cansın inşallah canım 🙏 şaka gibi geliyor bana da amin 🙏 dün korona testi verdim şükürler olsun negatif çıkti 2gundur sıvı diyeti yapıyorum herkese tavsiye ederim canım 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canımsın ❣️🙏 zaman 25 haftalık hamileyken durmuş tü sanki ama şükürler olsun 🙏❤️ şimdi şaka gibi geliyor
Zaaman akıp geçiyor cnm bebeğin nasıl 😍

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Cansın inşallah canım 🙏 şaka gibi geliyor bana da amin 🙏 dün korona testi verdim şükürler olsun negatif çıkti 2gundur sıvı diyeti yapıyorum herkese tavsiye ederim canım 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canımsın ❣️🙏 zaman 25 haftalık hamileyken durmuş tü sanki ama şükürler olsun 🙏❤️ şimdi şaka gibi geliyor
Ayyy gerçekten şuan anlamadım ama çok heyecanlandım canım yaa 🤭🥳 hadi hayırlısıyla inşallah canım 🙏 🤗 güzel haberlerini bekliyorum rabbim güzel doğum nasip etsin inşallah 🙏 ♥️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy gerçekten şuan anlamadım ama çok heyecanlandım canım yaa 🤭🥳 hadi hayırlısıyla inşallah canım 🙏 🤗 güzel haberlerini bekliyorum rabbim güzel doğum nasip etsin inşallah 🙏 ♥️
Canımsın Allah razı olsun bugün son günüm canım çorba kefir jöle yemekten bıktım yarın sabah 10 da doğuma giriyorum gitmeden yazarım hayatım çok öpüyorum seni çok teşekkür ederim 🙏💕💐

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canımsın Allah razı olsun bugün son günüm canım çorba kefir jöle yemekten bıktım yarın sabah 10 da doğuma giriyorum gitmeden yazarım hayatım çok öpüyorum seni çok teşekkür ederim 🙏💕💐
Tamm canım bekliyorum Allah yardımcın olsun inşallah Sağ Salim Helin kucağında evine dönersin. Ben teşekkür ederim canım bende çok öpüyorum 🤗🙋♥️

Tüm sayfalar yüklendi.