Baybay uyku damlası😴😴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Baybay uyku damlası😴😴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,947 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baybay uyku damlası😴😴
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek için baybay uyku damlası kullanan oldumu faydası oldumu yada zararlı mı ?
Bende duydum yok doğal yok bitkisel benimkide uyumuyo şu an 5 saatlik uykuyla 30 saati geçti ama elbet düzelir daha dünyaya adapte olamadılar minikler ben kullanılmasına çok karşıyım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kullanma canım ne kadar doğal olursa olsun ilaç kullanmak iyi değil
Tamam kuzum her yerde görüyorum bide size sormak istedim 🥰
Bende duydum yok doğal yok bitkisel benimkide uyumuyo şu an 5 saatlik uykuyla 30 saati geçti ama elbet düzelir daha dünyaya adapte olamadılar minikler ben kullanılmasına çok karşıyım
Ne zaman düzene girer acaba çok zor oluyor ya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek için baybay uyku damlası kullanan oldumu faydası oldumu yada zararlı mı ?
Cnam duydum ama daha bebeğin çok küçük bence kullanma daha dış dünyaya ayak uydurmaya çalışıyorlar geceyi gündüzü bilmezler 🥰 inan bende kaç saatlik uykuyla resmen ağlıyorum bazı geceler ama idare edicez seni anlıyorum ama düzene girer yavaş yavaş benm kızımda 2 aylık oldu azdaha olsa gündüz uyumaya alıştı mesela zamanla giricek düzene rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.