Sorum var Uyku arası gerilme

• Konbuyu başlatan Gülhanım
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülhanım tarafından oluşturulan Uyku arası gerilme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku arası gerilme
Konbuyu başlatan Gülhanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar merhaba sizlerde de oluyor mu uyku arasında gerilme isteği bende uyku arası istemsizce oluyor bazen kendimi tutuyorum gerilmemek için bebeğe de zarar olur mu gerilmenin bilen var mı aranızda
Gerilmeden kastın ne anlamadım esneme mi benim kaval kemiğime bir kramp.giriyordu ki ağlıyordum ağrıdan hareket etmeden bekliyordum geçiyordu sonra ama çok kötü bir ağrı o var yaa🥺🥺

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar merhaba sizlerde de oluyor mu uyku arasında gerilme isteği bende uyku arası istemsizce oluyor bazen kendimi tutuyorum gerilmemek için bebeğe de zarar olur mu gerilmenin bilen var mı aranızda
Valla bndede oluyo ama tutuyorum bazen kendimi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eğer gerilmeden kastın esneme ise bende de oluyor hiç bir sorun olmaz insan olarak esnemeye de mecburuz. Oğlum da da Bayaa oldu . Kızıma gebeyim bunda da oluyor sadece bacağımı uzatmıyorum bazen yoksa kramp giriyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.