Sorum var Uyku arası gerilme

• Konbuyu başlatan Gülhanım
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülhanım tarafından oluşturulan Uyku arası gerilme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku arası gerilme
Konbuyu başlatan Gülhanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn canım benim de ilk gebeligim de oluyordu bundada oluyor bazen uyku arası kendimi tutamıyorum sonra da niye gerneştim diyorum😅
İşte o magnezyum eksikliğinden oluyor canım ben bol bol maden suyu içiyorum şükür 1 aydır olmuyor 😂😂ama korkudan yine uzatamıyorum çok kötü resmen çığlık atarak uyanıyordum şimdi oğlum olduğu için azıcık sesim değişse yüzüm değişse ağlıyor korkup 😂😂 ses dahi edemeden acımı içime görmüyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sizlerde de oluyor mu uyku arasında gerilme isteği bende uyku arası istemsizce oluyor bazen kendimi tutuyorum gerilmemek için bebeğe de zarar olur mu gerilmenin bilen var mı aranızda
Bendede çok olurdu esnediğimde her seferindede kramp girerdi bacağıma birde huzursuz ayak sendromu çok fazla yaşadım kabus gibi gece asla uyutmuyordu Allah yardımcınız olsun bütün hamilelerin çok zor zamanlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar