Sorum var bayramda babanlara yatiya misafirliğe gidermisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bayramda babanlara yatiya misafirliğe gidermisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bayramda babanlara yatiya misafirliğe gidermisiniz?
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
aslinda ben hiç gitmek istemiyorum cünki evde gelin var biraz gelinin dili uzun laf ediyo annemlere kocamada söyluyemiyorum bir sene oldu gitmedim babamlara eşimde bayramda git sonra taşinacaz gidemessin diyo
Ev kimin? Eger annenlerin evi ise annemin evine gelip giderim sanane diyebilirsiniz. Ama isin icinde baska isler varsa bilemeyecegim. Benim annemlerde gelin yok, biz gelip gidemeyiz diye gelin alacagi zaman farkli yere alsin diye ugrasiyoruz. Bakalim hayirlisi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ev kimin? Eger annenlerin evi ise annemin evine gelip giderim sanane diyebilirsiniz. Ama isin icinde baska isler varsa bilemeyecegim. Benim annemlerde gelin yok, biz gelip gidemeyiz diye gelin alacagi zaman farkli yere alsin diye ugrasiyoruz. Bakalim hayirlisi
annemlerin evi değil abimin evi annemler ayri eve gitmek istiyo abim izin vermiyo diyo eğer siz giderseniz bu kadinida kendimide öldururum boşansin diceksiniz biliyorum ama onuda yapamiyo kaç kere yeltendi boşanmaya gelinin annesi kizina kizim 2. cocugu yap ayağini sağlamlaştir seni boşamaz cocuklarindan dolayi demiş bidefa ağzindan kacirmiş kardesimle konuşurken annem böyle söyledi bende ikinci cocuğu yaptim ayağimi sağlamlaştirdim istesede abin beni birakmaz demiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

daha anlatamadigim cok şey varvallahi ahh ahh keşke anlatabilsem

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
siz olsaniz gidermiydiniz ????
Eğer uzaktaysa giderim Ama yakınsa gitmem çünkü bayram onların da gideceği yerler var bizim de gelen giden falan o yüzden gitmem

aslinda ben hiç gitmek istemiyorum cünki evde gelin var biraz gelinin dili uzun laf ediyo annemlere kocamada söyluyemiyorum bir sene oldu gitmedim babamlara eşimde bayramda git sonra taşinacaz gidemessin diyo
Gelin kim ki size karışıyor ben olsan hiç sallamam gider keyfime bakarım

Gelin kim ki size karışıyor ben olsan hiç sallamam gider keyfime bakarım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
annemlerin evi değil abimin evi annemler ayri eve gitmek istiyo abim izin vermiyo diyo eğer siz giderseniz bu kadinida kendimide öldururum boşansin diceksiniz biliyorum ama onuda yapamiyo kaç kere yeltendi boşanmaya gelinin annesi kizina kizim 2. cocugu yap ayağini sağlamlaştir seni boşamaz cocuklarindan dolayi demiş bidefa ağzindan kacirmiş kardesimle konuşurken annem böyle söyledi bende ikinci cocuğu yaptim ayağimi sağlamlaştirdim istesede abin beni birakmaz demiş

Bazen gelini takmamak gerek, cok laf ederse annem zaten istiyor ciksin kendi evine ben de rahat ederim dersin ☺️ ben olsam gelinin annemle aramiza girmesine izin vermezdim

Tüm sayfalar yüklendi.