Sorum var Bayramlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bayramlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayramlık
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızçeler şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum 💝🌼bebişlerinize ve kendinize ne bayramlıklar aldınız merak ettim hemde bana ve arkadaşlara da fikir olsun 🤭😘🌹❤️❤️
Teşekkürler canımsın sana da ❤️ biz daha bu hafta alacağız ama ben emin değilim son zamanım.hamileyim aldığım sonra geniş olacak diye düşünüyorum ama oğluma alacağız ❤️ inşallah

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızçeler şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum 💝🌼bebişlerinize ve kendinize ne bayramlıklar aldınız merak ettim hemde bana ve arkadaşlara da fikir olsun 🤭😘🌹❤️❤️
Sana da hayırlı bayramlar ☺️ bayram cocuklara dedik ve kendimize birsey almadik, evden kombin bile ayarlamadik daha. Ama cocugumuza 1 takim aldik( gunluk de giyebilecegi birsey), abartmaya gerek gormedik.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayirli bayramlar kuzum bugun çıkıcam bense kizima elbise bakicam istedigimi umarim bulabilirim oglumada bahcivan pantolin ve gomlek düşünüyorum kendimide elbise bakicam🤭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sanada hayırlı bayramlar kuzum ben hastanedeyim almadım hamileyimde gerekte duymuyorum bebekler doğarsa fit vücuduma kavuşmak istiyorum ondan sonra Alaçam 😘😘😘🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🌹
İnşallah canım benim inşallah ❤️ bende öyle düşünüyorum gerçekten

Ben kendime almayacağım kuşum surda 4 ay kaldı doğuma sonrasında çöp olacak bol elbiselerim var onlardan giyeceğim ama balıma alacağım tabiki bizim burda büyük bir pazar kuruluyor arefe günü markaların etiketli ürünlerini getiriyorlar ordan alacağım inşaAllah

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı ramazanlar canim daha alamadık ya bu hafta bakıcam oğluma ben kendim için bakamicam kardeşimin düğünü var orda hakkımı kullanıcam 😊 kilom da olunca almak istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar