Sorum var Bayramlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bayramlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayramlık
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızçeler şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum 💝🌼bebişlerinize ve kendinize ne bayramlıklar aldınız merak ettim hemde bana ve arkadaşlara da fikir olsun 🤭😘🌹❤️❤️
Kızıma kot şort içine triko ustunede koy ceket spor ayakkabı aldım kzuum yağmurlu olursa altinada kilotlu çorap giydircem kendime henüz birşey bulamadım 😀❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sanada hayırlı bayramlar kuzum ben hastanedeyim almadım hamileyimde gerekte duymuyorum bebekler doğarsa fit vücuduma kavuşmak istiyorum ondan sonra Alaçam 😘😘😘🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🌹
En iyisi canım 🥰🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızçeler şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum 💝🌼bebişlerinize ve kendinize ne bayramlıklar aldınız merak ettim hemde bana ve arkadaşlara da fikir olsun 🤭😘🌹❤️❤️
Hayırlı bayramlar canım🥰🌹ben büyük oğluma saloped aldım altına da beyaz bady☺️ bebeğime de günlük giyebileceği pamuklu bı takım aldım kendime de hicbisey 🤩eskisi gibi hevesim kalmadı bayrama kıyafetlere filan

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
En iyisi canım 🥰🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı bayramlar canım🥰🌹ben büyük oğluma saloped aldım altına da beyaz bady☺️ bebeğime de günlük giyebileceği pamuklu bı takım aldım kendime de hicbisey 🤩eskisi gibi hevesim kalmadı bayrama kıyafetlere filan
🥰🥰🥰❤️🌹

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Bİzim burda şalvar giyerler Şalvar yelek giyecem ha düğünde iyi giyeriz canım şehirli gibi😂 hemde nohusayim bı yere gidemem ki anam yok babam yok burda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar