Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Keşke herkes takip etse valla bi anti bi pastırma candır sayelerinde fenomen tuzağına düşmedik kardeşim zottarların 🤣🫢 iştah açıcısını az daha alıyordu kızı için ki ki antiyi tanıdık sayesinde vazgeçtik
Valla ben de burada birine demiştim macunlar erken ergenliğe sokuyormuş zararlıymış diye baya yazdım alma zararlı diye ama yorumları iyi dedi umursamadı beni kimdi hatırlamıyorum almıştır belki 🤷🏻‍♀️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben de burada birine demiştim macunlar erken ergenliğe sokuyormuş zararlıymış diye baya yazdım alma zararlı diye ama yorumları iyi dedi umursamadı beni kimdi hatırlamıyorum almıştır belki 🤷🏻‍♀️
🤦‍♀️ öyle şeyler dönüyor ki çüş demek çok edepli kalıyor o yüzden linklere de tıklamıyorum bakıyorum bana kızıma lazım olabilecek şeylerse kendim trendyoldan falan aratıp bakıyorum ki ordan da pek bir şey satın aldığım yok trendyol da normal fiyatına göre 2 katı ya satıcıların kendi siteleri çok daha uygun geliyor trendyol hepsiburada komisyonları mı yüksek ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi yine anlamadim
Herhalde oruç tan beyin yeterli gelmiyor 🤣
Olur böyle şeyler 😊😊

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
🤦‍♀️ öyle şeyler dönüyor ki çüş demek çok edepli kalıyor o yüzden linklere de tıklamıyorum bakıyorum bana kızıma lazım olabilecek şeylerse kendim trendyoldan falan aratıp bakıyorum ki ordan da pek bir şey satın aldığım yok trendyol da normal fiyatına göre 2 katı ya satıcıların kendi siteleri çok daha uygun geliyor trendyol hepsiburada komisyonları mı yüksek ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur böyle şeyler 😊😊
Ben de sinir oluyorum yalan söyleyerek villa milyonluk arabalara konanlara bi gün şu şampuanı kullandım çok iyi 3 saat sonra başka şampuan çok iyi millet de bunların peşinde pervane 🤦🏻‍♀️ Benim takip ettiğim 3 fenomen falan var onların da linkinden almıyorum ben de ekran resmi alıp aratıyorum 🤭 Hepsiburadada bedava kargo var bi de link getir var amazonda da prime’a özel çok büyük fiyat düşüyor ben de genelde oralardan alıyorum 😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben de sinir oluyorum yalan söyleyerek villa milyonluk arabalara konanlara bi gün şu şampuanı kullandım çok iyi 3 saat sonra başka şampuan çok iyi millet de bunların peşinde pervane 🤦🏻‍♀️ Benim takip ettiğim 3 fenomen falan var onların da linkinden almıyorum ben de ekran resmi alıp aratıyorum 🤭 Hepsiburadada bedava kargo var bi de link getir var amazonda da prime’a özel çok büyük fiyat düşüyor ben de genelde oralardan alıyorum 😂
Amazon kullanmadım hiç ama geçen antinin story'sinde bir şeyler görmüştüm ben de artık ordan alırım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Ayy ben bayramlik almiyorum 😀 evde kullanmadigi 3 takim kiyafeti var, birini giydiririm 😁 onemli olan bayramda buyuklerini ziyaret etmesi, onu da Rabbim nasip ederse ziyadesiyle yapacak

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ben bayramlik almiyorum 😀 evde kullanmadigi 3 takim kiyafeti var, birini giydiririm 😁 onemli olan bayramda buyuklerini ziyaret etmesi, onu da Rabbim nasip ederse ziyadesiyle yapacak
Benim annem en küçük çocuktu öyle olunca biz de maalesef büyük kalmadı kuzenler hep dağıldık bir de gurbet eklenince 🥺 Biz de bayram heyecanını böyle yaşıyoruz 🤭

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem en küçük çocuktu öyle olunca biz de maalesef büyük kalmadı kuzenler hep dağıldık bir de gurbet eklenince 🥺 Biz de bayram heyecanını böyle yaşıyoruz 🤭
Herkesin yasama sekli farkli demek ki 🤩 biz ailelerin yaninda olunca boyle boyumdan uzun konusuyorum... Bizde de esim en kucuk cocuk oldugu icin buyukler daha cok ve ziyaret edilecek kapi cok oluyor. Rabbim dostca acilan kapilarimizi xogaltsin 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin yasama sekli farkli demek ki 🤩 biz ailelerin yaninda olunca boyle boyumdan uzun konusuyorum... Bizde de esim en kucuk cocuk oldugu icin buyukler daha cok ve ziyaret edilecek kapi cok oluyor. Rabbim dostca acilan kapilarimizi xogaltsin 🤲
Amin inşAllah biz de eskiden öyleydik babannemde buluşurduk bütün sülale eve sığmazdık her bayram kalburabastı otlu börek yapardı rahmetli 🥺 Büyükanneler dedeler dayılar amcalar hep nihai yerlerinde Rabbim rahmet eylesin kalanlara ömür versin, eski zamanları yadedip onları anıyoruz bizim bayram da böyle geçiyor 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.