Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,141 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız o değil bide tam eve giderken yol üstü karşılaştık kliniği bana yakın ayaküstü konuştuk dedim hocam nst çektirdim sıkıntı yok dedim he iyi o zaman dedi valla hastane çok yoğun sana zar zor randevu buldum doğum 5 ten sonra olacak dedi dedim sabah 5 mi yok akşam 5 te olcak dedi içimden yuh dedim yani randevu bulamasa kendi kendime doğururdum artık😒😒pazartesi gel bi konuşalım dedi de bakalım artık ne dıcek bide canım ben 39 haftalığım 37-38 le uyumlu çıktı normalde hep haftasıyla uyumluydu bu son hafta da böyle çıktı endişelendim açıkçası baş ve boy çapı küçük haftasına göre ama kilosu iyi 3 kiloyu geçik dedim hocam sorun olur mu diye ama oda yok minik olur sadece dedi ki zaten elisa da da aynıydı sadece onun baş çapı küçüktü doktor tam bi kız kafası minik narin olcak demişti elisa da mesela 22 aylık 21 numara ayakkabı giyiyor yaşıtlarına göre ayakları da miniş tabi o genetik eşimle benim de ayaklarım küçük ama inşallah bu cadıda sıkıntı çıkmaz doktorlar sorun yok dedi ama bilmiyorum minyon olcak galiba bu🥴🥴🥴
Kız korkma benim karnımda ki de 2 hafta geri çıkıyor doktorlar hep minyon olacak dedi düşün . Endişe etme yani kuzum. Maşallah baya büyümüş prenses.benimkinin kafası normal vucudu küçük düşün 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_9685.jpeg
    IMG_9685.jpeg
    155.1 KB · Görüntüleme: 16
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar