Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,995 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Bende pazar günü giderim bakmaya oruçlu çıkamam yoruluyim hekede çocuklarla benimkiler canavar gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bize babam bayramlık almazdı ben de tam anlamıyorum bazıları çok günlük geliyor bazıları çok düğünvari dedim alanlardan kopya çekeyim nasıl olsa pişti olmayız 🤭
Ben pek bayram sevmemde cocuklara alicam biseyler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende pazar günü giderim bakmaya oruçlu çıkamam yoruluyim hekede çocuklarla benimkiler canavar gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben pek bayram sevmemde cocuklara alicam biseyler
Bize de bayram çocukkendi büyüklerin hepsi rahmetli oldu artık bayram bize bebeğin bi fotoğraflık anı işte

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Kuzum bende salopet kot düşünüyorum geçen baktim çok hoşuma gitti tulumda olabilir oglusumla ilk bayramımız olacak🤭🤭

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben o dertten kurtuldum annem gitmiş almış bana ve çocuklara hediye olarak bende bakınıyordum artık gerek kalmadı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende salopet kot düşünüyorum geçen baktim çok hoşuma gitti tulumda olabilir oglusumla ilk bayramımız olacak🤭🤭
Ay gördüm onlardan papyonlu mapyonlu trendyolda yakışır paşaya Allah daha nice bayramlara ulaşmayı cümlemize nasip etsin 🥰
Vallahi ben o dertten kurtuldum annem gitmiş almış bana ve çocuklara hediye olarak bende bakınıyordum artık gerek kalmadı
Geçen bayram benim de annem almıştı ama benim kız emine bedere benzedi annem bile çok güldü 😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay gördüm onlardan papyonlu mapyonlu trendyolda yakışır paşaya Allah daha nice bayramlara ulaşmayı cümlemize nasip etsin 🥰

Geçen bayram benim de annem almıştı ama benim kız emine bedere benzedi annem bile çok güldü 😅
Evet hazalim çok tatlı hepsi rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin yavrularımıza amin kuzum amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.