Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Ben takım yada tulum alıcam bebeğime tulum yada takım çok yakışıyor kütahyaya kardeşimi ziyarete gidicez yurda

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Ben her birine 2 tane aldım aynı bayram şekeri gibi olucaklar oglum kaldı birtek inada internette sipariş vericem 😍♥️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben her birine 2 tane aldım aynı bayram şekeri gibi olucaklar oglum kaldı birtek inada internette sipariş vericem 😍♥️
Ben de öyle alışmışım ki hiç avm çarşı gezesim yok hem dahaa uyguna geliyor kuponla falan 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😆😆😆 ben daha denemedim ama hepsine olur gibi
İnşAllah valla ben büyük küçük giydirdim hep bu bir senede büyüyünce onu giymem bunu giycem diyip inat edecek nasılsa hazır laf edemiyorken 😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Oglusuma bunlari alicam ama henüz prensesime bulamadım o daha zormuş onuda karar verince atarım fikir olur belki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240327-094011_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20240327-094011_LC Waikiki.jpg
    413.9 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20240327-093726_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20240327-093726_LC Waikiki.jpg
    262.3 KB · Görüntüleme: 17

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oglusuma bunlari alicam ama henüz prensesime bulamadım o daha zormuş onuda karar verince atarım fikir olur belki
Ben de bunlara baktım da pek karar veremedim gündelik gibi geldi sonra dedim yazında giyer çok süslü alırsam dolapta kalır bilemedim

Ekli dosyalar

• IMG_0337.png
    IMG_0337.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0336.png
    IMG_0336.png
    730.6 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0330.png
    IMG_0330.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 13

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ben de bunlara baktım da pek karar veremedim gündelik gibi geldi sonra dedim yazında giyer çok süslü alırsam dolapta kalır bilemedim
Bende bu tarz şeyler bakıyorum çok süslü alırsak daha sonra bir yerde giydiremicez bunlar bence ideal hem hava durumuna göre uygun hemde iyi bence dünya para verip 1 kere dolapta kalmasına gerek yok kuzum bence bunlarda güzelmiş bende alparslanla ayni takım olsun istiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.