Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,017 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu tarz şeyler bakıyorum çok süslü alırsak daha sonra bir yerde giydiremicez bunlar bence ideal hem hava durumuna göre uygun hemde iyi bence dünya para verip 1 kere dolapta kalmasına gerek yok kuzum bence bunlarda güzelmiş bende alparslanla ayni takım olsun istiyorum
Şu kalpli kotu alayım diyorum ben de bi beden büyük alırım içine kışın kalın yazın ince giydiririm site kupon da veriyor fiyatı da az daha düşer 🤭 aynen kardeş olunca bej tonlar daha tatlı olur yanyana 🥰

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Şu kalpli kotu alayım diyorum ben de bi beden büyük alırım içine kışın kalın yazın ince giydiririm site kupon da veriyor fiyatı da az daha düşer 🤭 aynen kardeş olunca bej tonlar daha tatlı olur yanyana 🥰
Evet o güzel işte bende beğendim ama pasamin kombinine uymuyor ablası lwc bulamadim mincty bakıyorum şimdi ordada güzel kız elbiseleri var uygunda fiyat olarak orda bej krem daha çok var bir iki tane gözüme kestirdim1😀

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet o güzel işte bende beğendim ama pasamin kombinine uymuyor ablası lwc bulamadim mincty bakıyorum şimdi ordada güzel kız elbiseleri var uygunda fiyat olarak orda bej krem daha çok var bir iki tane gözüme kestirdim1😀
Ben de şimdi baktım da yeni sezon ürünüymüş kupon geçmiyormuş kalpli kotta 😅 Sen deyince ben de o siteye baktım da ay şu elbise çok tatlıymış bana olsa alırım 🤭😅

Ekli dosyalar

• IMG_0339.png
    IMG_0339.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 13

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben de öyle alışmışım ki hiç avm çarşı gezesim yok hem dahaa uyguna geliyor kuponla falan 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşAllah valla ben büyük küçük giydirdim hep bu bir senede büyüyünce onu giymem bunu giycem diyip inat edecek nasılsa hazır laf edemiyorken 😂
Aynen canım yorumları filan ben didik didik okuyorum sonra veriyorum sipariş guvendikten sonra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok tatlı bende bunu seçtim oglusumada uyuyor 😀
Güle güle giysin prenses 🥰 ben bir türlü beğendiklerimde beden bulamıyorum 🥹 Üstteki elbisede de yok bu çileklinin de yok 🥺
Aynen canım yorumları filan ben didik didik okuyorum sonra veriyorum sipariş guvendikten sonra
Ben de bilerek hemen almam kafamı meşgul ediyor iyi oluyor 🤭😅
Valla Hazalcım seneye gel atarım 😅😅😅😅
Seneye kızlar gümbür gümbür geliyor çiçek böcek kalp dolacak buralar 🥰🤭

Ekli dosyalar

• IMG_0341.png
    IMG_0341.png
    570.8 KB · Görüntüleme: 9

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Güle güle giysin prenses 🥰 ben bir türlü beğendiklerimde beden bulamıyorum 🥹 Üstteki elbisede de yok bu çileklinin de yok 🥺

Ben de bilerek hemen almam kafamı meşgul ediyor iyi oluyor 🤭😅

Seneye kızlar gümbür gümbür geliyor çiçek böcek kalp dolacak buralar 🥰🤭
Tüh şansa bak benm attığım resimde ki beden vardı sepete ekledim hemen ay inşallah bedeni olan içine sinen bir elbise bulursun kuzum ya

Tüm sayfalar yüklendi.