Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,001 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha 😂😂😂 haklısın canım çok pahalı gerçekten ama orda en pahalı takım 250 TL ama diğer takımlar 100 TL den başlıyor alın aldırın bence ben herkese tavsiye ettim. Sitenin adı "moda çocuk " Google den giriyorsun canım üstelik kapıda ödeme
Ay hiç beden kalmamış o unicornlular çok güzelmiş halbuki 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende almadım henüz geziniyorum nette ama beğenmedim daha ☺️
Ay ne beğensem stok yok geç kalmışım gibi hissettim bir an 😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
@Mariya🌼 ah mariyam ne çok isterdim kuzum sitenin adı nedir güzel geliyormu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay hiç beden kalmamış o unicornlular çok güzelmiş halbuki 🥺

Ay ne beğensem stok yok geç kalmışım gibi hissettim bir an 😅
Ya öylemi 🥺 sürekli yenileniyor stoklar canım takipte kal

@Mariya🌼 ah mariyam ne çok isterdim kuzum sitenin adı nedir güzel geliyormu
Valla ben çok beğendim mali çok güzel, çok iyi geldi bende başta tereddüt ettim ama kuzenim alınca iyi geldi dedi bana önerdi bende aldım, ondan sonra abin ablam diğer kuzenlerim kardeşlerime kaynıma herkese aldık çok iyi geldi bide çok ucuz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ya öylemi 🥺 sürekli yenileniyor stoklar canım takipte kal

Valla ben çok beğendim mali çok güzel, çok iyi geldi bende başta tereddüt ettim ama kuzenim alınca iyi geldi dedi bana önerdi bende aldım, ondan sonra abin ablam diğer kuzenlerim kardeşlerime kaynıma herkese aldık çok iyi geldi bide çok ucuz
Bende bakayım kuzum nasılsın nerelerdesin

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
O kadar güzel elbiseler, tulumlar, takımlar var ki kafam çok karıştı 😅 Siz neler aldınız, alacaksınız atın da ben de kopya çekeyim nasıl olsa Eskişehirli yok buralarda 🤭🤭
Ben minicity'den bi cici aldım off bayıldım gdfçi alt pantolon biraz dar geldi bak atayım

Screenshot_20240327_222009_Gallery.jpg

24 ay aldım pantolon dışında sıkıntı yok ama çok da dert değil altına pijama giydiriyorum ev serin diye bayramda hava güzel olursa daha iyi olur diye düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240327_222239_Chrome.jpg
    Screenshot_20240327_222239_Chrome.jpg
    932.9 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben minicity'den bi cici aldım off bayıldım gdfçi alt pantolon biraz dar geldi bak atayım

Ekli dosyayı görüntüle 5002
24 ay aldım pantolon dışında sıkıntı yok ama çok da dert değil altına pijama giydiriyorum ev serin diye bayramda hava güzel olursa daha iyi olur diye düşünüyorum
Ayy çok tatlıymış güle güle giysin 🥰 Ben de demin aldım artık istediğim hiç bir şeyin stoğu yoktu 🥺 Bunu aldım geçtim artık ben de bir beden büyüğünü aldım yazında giyer diye düşündüm 😅
IMG_0348.png

Ekli dosyayı görüntüle 5002
İyice yürümeye başlayınca kilo veriyorlar zaten 🥲 altın dar olması çok da sıkıntı yaratmaz ben eskileri tekrar giydirmeye başladım 😅

Tüm sayfalar yüklendi.