Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,004 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy işte o zaman bayılırım kıyafet seçmeye başlayınca zaten yemekleri yeterince seçiyor kıyafeti kafam kaldırmaz 🤣🤣 dün ilk kez yumurta yedi ay bi görsen başta elledi sonra elini bi çekti iğrendi resmen Allah'tan peşini bırakmadım da başka şey yedirmedim açlıktan tıpış tıpış geldi yedi bi de poposunu salladı sevdiğinde yapıyor ama emin olamadım bunu yarın bir tane daha vereyim bakalım bugün pankek yedi diye zorlamak istemedim yoksa onu da yemiyor 🥱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Azıcık kaldı 🥰🥰🥰🥰
Evet kuzum azıcık kaldı ama valla sancılardan ölüyroum ay 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Güle güle giysin inşallah canım ❤️😘

Ayy hepsi çok güzel ya🥰

Saol canım benim 😘😘❤️
Şu instagram beni çıldırtıyor o kadar güzel giysiler çıkıyor ki 🫠🫠 bu arada uygulamalar her an dinlemede ağzımızdan ne çıksa tak reklamı karşımızda

Evet kuzum azıcık kaldı ama valla sancılardan ölüyroum ay 😂😂
Ya normal doğum ihtimali nedir acaba açılma olursa normale almazlar mı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayy işte o zaman bayılırım kıyafet seçmeye başlayınca zaten yemekleri yeterince seçiyor kıyafeti kafam kaldırmaz 🤣🤣 dün ilk kez yumurta yedi ay bi görsen başta elledi sonra elini bi çekti iğrendi resmen Allah'tan peşini bırakmadım da başka şey yedirmedim açlıktan tıpış tıpış geldi yedi bi de poposunu salladı sevdiğinde yapıyor ama emin olamadım bunu yarın bir tane daha vereyim bakalım bugün pankek yedi diye zorlamak istemedim yoksa onu da yemiyor 🥱

Azıcık kaldı 🥰🥰🥰🥰
Ay valla her yemek yedirdiğimde diyorum ben de bu büyüyünce yandık bir yediğini ertesi gün yemiyor sonraki gün de 3 gün aç kalmış gibi hımm diye diye yiyor ne yapacağımı şaşırdım artık 🤭

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amcamın kızıiki oğlan arasında 4 yıl var özel hastane doğum normal olabilir demiş ama siğilden dolayı sezeryanla doğurdu

Ay valla her yemek yedirdiğimde diyorum ben de bu büyüyünce yandık bir yediğini ertesi gün yemiyor sonraki gün de 3 gün aç kalmış gibi hımm diye diye yiyor ne yapacağımı şaşırdım artık 🤭
Doktor rahat bırak dedi ama vicdan ek vermiyor sabah öğlen akşam az da yese ara öğünlerde de bir şeyler tepiştiriyorum ağzına ne kadar yerse artık ara öğünleri o kadar sıklaştırdım ki 1 saat vardır aralarında ama hala 8 buçuk 9 kilo boyu uzun böyle de olunca çok sırıtıyor 😮‍💨

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şu instagram beni çıldırtıyor o kadar güzel giysiler çıkıyor ki 🫠🫠 bu arada uygulamalar her an dinlemede ağzımızdan ne çıksa tak reklamı karşımızda

Ya normal doğum ihtimali nedir acaba açılma olursa normale almazlar mı
Üzerinden tam olarak 2 yıl geçmiyor ki canım iki yıl olmasına 😂😂6 gün oluyor düşün . Yani normal doğum olsa belki daha rahat ederim bilmiyorum ama doğumda açılma olmazsa bebek doğum kanalına inerse bu sefer sezaryen dikiş yeri değişecek 2. Bir dikiş izi olacak onu da ben istemiyorum ay bilmiyorum ua

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Üzerinden tam olarak 2 yıl geçmiyor ki canım iki yıl olmasına 😂😂6 gün oluyor düşün . Yani normal doğum olsa belki daha rahat ederim bilmiyorum ama doğumda açılma olmazsa bebek doğum kanalına inerse bu sefer sezaryen dikiş yeri değişecek 2. Bir dikiş izi olacak onu da ben istemiyorum ay bilmiyorum ua
Arada 2 yıl olunca normal olabiliyor mu ikinci doğum

Ayşenur ben yeniden anne olmak istiyorum galiba 😃😃😃😃 o kadar düşünüyorum ki rüyalarıma giriyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arada 2 yıl olunca normal olabiliyor mu ikinci doğum

Ayşenur ben yeniden anne olmak istiyorum galiba 😃😃😃😃 o kadar düşünüyorum ki rüyalarıma giriyor
Yapan doktor yapıyor canım . En az2 yıl geçmesi lazım iki gebelik arasında benimkinde 15 ay oynadı Kayra 2 yaşına girdiğinde gebe kalsaydım belki olurdu . Kız benim de rüyalarıma giriyordu biliyor musun 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amcamın kızıiki oğlan arasında 4 yıl var özel hastane doğum normal olabilir demiş ama siğilden dolayı sezeryanla doğurdu

Doktor rahat bırak dedi ama vicdan ek vermiyor sabah öğlen akşam az da yese ara öğünlerde de bir şeyler tepiştiriyorum ağzına ne kadar yerse artık ara öğünleri o kadar sıklaştırdım ki 1 saat vardır aralarında ama hala 8 buçuk 9 kilo boyu uzun böyle de olunca çok sırıtıyor 😮‍💨
Bana doktor dedi ya şimdi artık hareketlendi öyle eskisi gibi kilo almasını bekleme diye ben de senin gibi veriyorum yerse yiyor yenezse yemiyor, yemek yapmama da izin vermiyor 🫠 Sanki 3 gün aç kalmış gibi paçalarımı çekiştirip yemek ver diye ağlıyor zar zor altını aç kapa yemeği yapıyorum verdiğinde istemem deyip elime vurup yerlere döküyor uyucam diyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar