Sorum var Bayramm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Bayramm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayramm
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay benim kızda ne sancı vardı ne bişey yeriden memnundu tembel kızımı zorla çıkardılar senin ki hayata atılmaya çok istekli maşAllah ne zamandır hazırlanıyor doğuma 🤭
Benim kız birde inat gibi babasını bekliyordu sanırım babası geldi 2 saat sonra sancılar başladı bende 🤦🏻‍♀️.ya bir kaç gün daha beklese aslında daha iyi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız birde inat gibi babasını bekliyordu sanırım babası geldi 2 saat sonra sancılar başladı bende 🤦🏻‍♀️.ya bir kaç gün daha beklese aslında daha iyi
Sesini duyunca heyecan yaptı belki de babasını özlemiştir 🥹 Rabbim zamanında sağ salim kucağına almayı nasip etsin bu zamana kadar sabretti az daha sabretsin inşAllah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sesini duyunca heyecan yaptı belki de babasını özlemiştir 🥹 Rabbim zamanında sağ salim kucağına almayı nasip etsin bu zamana kadar sabretti az daha sabretsin inşAllah 🤲
Belki de kayra bile nasıl özlemiş babası ayıptır söylemesi lavaboya gitse gitti gitti diye ağlamaya başlıyor 🥺🥺. Bu hafta doğacakmış gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Belki de kayra bile nasıl özlemiş babası ayıptır söylemesi lavaboya gitse gitti gitti diye ağlamaya başlıyor 🥺🥺. Bu hafta doğacakmış gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı
Doğum olacağı gün bir tuhaf hissediyor insan kendini ama anlatamıyor anlamlandıramıyor 😬 Kızlar da babacı olurmuş belli olmaz ben babamı görcem deyip hopp bayramda geliverir 🙈

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum dokforuna ilaç yazdırdınmı bulantım için ?
Evet canım prilam kullanıyorum ama fayda etmiyor pek akşamları çok geliyor bide bende artık psikolojik oldu sanırım anksiyete tutuyor dışarı falan çıktığımda bulanıyor gibi hissediyorum ama kusma falan yok takıntı oldu bende nasıl geçecek bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sabahtan beri düzenli sancım vardı aynı şiddetli şükür şuan şiddeti biraz daha az ama minik kendini aşıeı kasıyor dünkğ kadar haraket etmiyor 🤦🏻‍♀️

Ya 37 haftaya giriyoruz sancıların sıklığı artıyor canım
Ayy Allah kolaylıklar versin hepimize inşallah canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet canım prilam kullanıyorum ama fayda etmiyor pek akşamları çok geliyor bide bende artık psikolojik oldu sanırım anksiyete tutuyor dışarı falan çıktığımda bulanıyor gibi hissediyorum ama kusma falan yok takıntı oldu bende nasıl geçecek bilmiyorum

Ayy Allah kolaylıklar versin hepimize inşallah canım
Ben 5 buçuk ay çektim kuzum anliyorum çok çok zor ama gecek yuruyus yap temiz hava al

Tüm sayfalar yüklendi.