Bebeğe limon

• Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir prenses annesi tarafından oluşturulan Bebeğe limon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,192 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe limon
Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuba01

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣Allah iyiliğini versin sesli güldüm yemin eşim diyor niye gülüyon🤣
Boy yönünden bebeğim babasına çekiyor eminim çünkü doktor boyunun uzun olduğunu söylemişti ama yüzü kime benziyor çok merak ediyom 😂😂
😂😂 hamileyken eşine bakarsan çok bakarsan bebek ona benzer diyolar ben aynana bakiyodum bana benzesin diye tipatip esime benzedi yine 🙄😃😃ama oğlum bana benzer insallah 🤗🤗🤗🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
😂😂 hamileyken eşine bakarsan çok bakarsan bebek ona benzer diyolar ben aynana bakiyodum bana benzesin diye tipatip esime benzedi yine 🙄😃😃ama oğlum bana benzer insallah 🤗🤗🤗🤗
Aynaya hiç aklıma gelmedi bende aynaya bakacam. Ablamda bana diyor istemiyorsan eşine çok bakma ama ne yapim ikimiz tekiz onada bakmicaksam duvara cama mi bakayım 😂😂

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Allahım bebeğin orasına burasına bal sürenleri karınca toprağı sürenleri vs duymuş ve şok olmuştum bunu duyup bir daha bir şok oldum ne çekti bu bebişler kocakarı uygulamalarından yazık ya 😐😐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar