Bebeğe su içirilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Bebeğe su içirilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,015 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe su içirilir mi?
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cigerleri daha çok yanar şerbet verilirmi süt ile doymuyorsa mama ile desteklenir senin kaynana temelli abartmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kadın kafayı mı sıyırmış 😡

Kafa yok ki sıyırsın.

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Sokar valla ama çok sukur eşim evde olamayacak bende guzelce kavga edicem oyle yapcam ki çocuğuma dokunmasin bu anlattigim sadece devede kulak çocuğumu kundak yaparken oyke bi sikmisti ki açma demisti banada çocuk da sabaha kadar ağlamıştı gece bi actim koltuk altlari pişmiş 😣😣krem filan surdum pudra döktüm sora uyudu soyliyincede acliktan agliyor diyodu emziği önce kendi agzina sokuyordu tukuruguyle islatip kizima veriyordu😝😝😝 kac kez dedim sen sigara iciyon doktorlar yetişkinlerin dudaklarindaki tükürükte asit olduğundan dolayi öpmemize bile izin vermiyor sen resmen
Agzina tukuruyon yazik diyodum doktor ne bilir ben bu kadar çocuk doğurdum hep boyle büyüttüm diyodu 🤕🤕😓artik siz düşünün sorada bu mubarek aylarda bana da duan edin biran önce kurtarsin rabbim beni bu cadidan😔😔😔🙏🙏🙏🙏
All yardımcın olsun inşallah bebek iyi hasta olmamış o tükürüklerden bu bebeğe bari izin verme istemiyorum de ağırlığını koy yazık ya nasıl bir kadınmış bizler kıyıp opmuyoruz bile

Kafa yok ki sıyırsın.
Belli olmadığı olsa bukadar şeyi yapmaz

Kafa yok ki sıyırsın.

Valla ne anlattiysam o en çok zoruma giden şeyde eşime senin annem kizin ağzına tüküruyo dediğimde annem o kadar kuran okumus namaz kılmış bir bildiği vardir sen karışma demesi
Allah razi olsun gerçekten bazen sinirden ağlıyorum dualarinizda beni eksik etmeyin yeter 😗😗😘😘😘😍😍😍

Evet malesef en küçük gelinde benim 4 eltiyiz hepsi kavgayla gürültüyle ayrilmis kurtulmuşlar ama küçük gelin olduğum için piyango bana vurdu anlayacağın ölene kadar üstüme kaldi şuan 82 yasinda ama bi yere gitmeye de hic niyeti yok😭😭😢😢😢😓
Kız yasida bayağı varmış demekki gerçekten bunamis ki bukadar şeyi yapiyo akıllı insanın bunları yapmasi normal olamaz Diğer eltiler arada göturseler Sırayla hepsinde kalsa kimse bukadar zorlanmaz sanada onlarada koloy olur tek bir kişiye binmez nekadar annede olsa insan yükü ağır Allah ele avuca düşürmeden alsın yoksa işin zor 82 yasida az değil bakalım biz bu yaşı görebilecek miyiz

Valla ne anlattiysam o en çok zoruma giden şeyde eşime senin annem kizin ağzına tüküruyo dediğimde annem o kadar kuran okumus namaz kılmış bir bildiği vardir sen karışma demesi
Allah razi olsun gerçekten bazen sinirden ağlıyorum dualarinizda beni eksik etmeyin yeter 😗😗😘😘😘😍😍😍

Evet malesef en küçük gelinde benim 4 eltiyiz hepsi kavgayla gürültüyle ayrilmis kurtulmuşlar ama küçük gelin olduğum için piyango bana vurdu anlayacağın ölene kadar üstüme kaldi şuan 82 yasinda ama bi yere gitmeye de hic niyeti yok😭😭😢😢😢😓
Kız yasida bayağı varmış demekki gerçekten bunamis ki bukadar şeyi yapiyo akıllı insanın bunları yapmasi normal olamaz Diğer eltiler arada göturseler Sırayla hepsinde kalsa kimse bukadar zorlanmaz sanada onlarada koloy olur tek bir kişiye binmez nekadar annede olsa insan yükü ağır Allah ele avuca düşürmeden alsın yoksa işin zor 82 yasida az değil bakalım biz bu yaşı görebilecek miyiz

Son düzenleme:

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
All yardımcın olsun inşallah bebek iyi hasta olmamış o tükürüklerden bu bebeğe bari izin verme istemiyorum de ağırlığını koy yazık ya nasıl bir kadınmış bizler kıyıp opmuyoruz bile

Eltilerim anca kurtarmislar kendilerini merak etme benimle kaliyo ama onlari takip ediyo onlarada yukleniyo yani herkese yeter uyuz bunlar sadece ufacik bebeğe yaptıkları oykebi sozleri varki insanin etini eritiyor 😭😭😭😝😝

N

Nur bayar

Guest
Kızlar merhaba 36 günlük bebeğim var anne sütüyle besleniyor kaynanamın bebeğe su içir baskısından çok sıkıldım anne sütüyle su ihtiyacı karşılanıyor diyorum ama anlat anlatabilirsen çocuğun böbreklerine zarar verirsin gibi gibi şeyler söylüyor siz su verdiniz mi?
Allah aşkına bu doktorlar 5 yil okuyup bide ustune 2 3 yil uzman olmak icin calişiyorlar daha neyi tartisiyoruz ki doktordan bu isin uzmanin dann daha iyi kim bilecek ki sende icirdim de gitsin. Kendi annemize nasilsak kayinvalidenizede acik sozlu olun...

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneden çıkar cikmaz eve gelince çocuk ağladı kalkip 2 tabe sekeri sicak suda eritip çay kasigiyla çocuğa verdi tepem atti vallahi daha bu ne ki kizim ona benzesin diye banyo yaptirdiktan sonra 3 kere ağzına tukuruyordu ben gorunce kavga ettim bağırdım küstü bide konusmadi benle çok da umrumdaydi da zaten pis mendebur aklima geldikçe deliriyorum 😤😤😤😡😡😡😨
Ayyy sinirlerim bozuldu 🤦‍♀️😂😂😂😂Bizim komşuda bana dedi bebeğin ağzına kim tükürürse ona benzermiş dedim bunu sakın kaynanamın yanında söyleme 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar