Bebeğe su vermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Bebeğe su vermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,736 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe su vermek
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bebek yeni dogdugunda enfeksiyonlara acik bir durumda oldugu icin normalde su deyip onemsemeyen kisiler aslinda suyu vericekleri zaman bile kaynatip ilitip vermeleri gerekiyor.. verdigin su bile bebegin vucut isisindan biraz daha az veya ayni olmasi gerekiyor.. kimse belki farketmiyor fakat mama derecesini ayarlarken bile vucut isisinda dengelemeye calisiriz yada anne goğsunden gelen sut soguk yada sicak degildir.. bunlar bile bebege bir hassasiyet rahatsizlik ve huzursuzluk olusturur.. ve boyle cahil kisiler en sonunda ben sekerlu suya emzik batirdim verdim sakinlesti uyudu derler.. boyle insanlarin cocuklari olmasi ayri mesele , akil vermeleri ise ap ayri bir mesele.. neleri var dogar dogmaz parmagiyla bal yalatan falan dusundukce insanin morali bozulmuyor degil.. yazmiyim yazmiyim diyorum ama bu kadar cahilliklere tahamul edemiyorum..
İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz ama sizin düşüncenizden farklı düşünen kişilere cahil diyemezsiniz bu kelimeyi daha önceleride duydum lütfen kelimelerinizi dikkatli seçin verme ben vermedim yaz geç cahilliklere tahammül edemiyorum ne demek ya

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya etrafımdaki bazı insanlar beni çıldırtıyor yeni doğan bebeğe sadece anne sütü içiyorsa su verilirmiş ben verilmez diye biliyorum ve vermiyorum da anne sütünde su var zaten ihtiyacı karşılanıyor ama bazı insanlar nasıl vermiyorsun yok işte aa olur mu bir kaşık bir kaşık ver susuz olur mu yok böbrekleri susuz kalır bir dünya laf.... sizler ne zaman su vermeye başladınız
Kuzum 20 günlük bebegim var gü desabahveakşam 3kaşık veriyorum çünkü bagırsakları kurur

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz ama sizin düşüncenizden farklı düşünen kişilere cahil diyemezsiniz bu kelimeyi daha önceleride duydum lütfen kelimelerinizi dikkatli seçin verme ben vermedim yaz geç cahilliklere tahammül edemiyorum ne demek ya
Aynen katiliyorum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 20 günlük bebegim var gü desabahveakşam 3kaşık veriyorum çünkü bagırsakları kurur
Maşallah sibelim 20 gün oldu canım bende günde iki defa mama veriyorum bir gece bir sabah sadece anne sütü veriyorsan gerek yok ama ben mama verdiğim için iki güne bir bazan günde bir kere çay kaşığı ile veriyorum oda ağzı yapış yapış oluyo dili sürekli dışarda oluyo ve midesini bulandiriyo neden oluyo bilmiyorum bende şu veriyorum ama yok doğdu doğalı aynı

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah sibelim 20 gün oldu canım bende günde iki defa mama veriyorum bir gece bir sabah sadece anne sütü veriyorsan gerek yok ama ben mama verdiğim için iki güne bir bazan günde bir kere çay kaşığı ile veriyorum oda ağzı yapış yapış oluyo dili sürekli dışarda oluyo ve midesini bulandiriyo neden oluyo bilmiyorum bende şu veriyorum ama yok doğdu doğalı aynı
Cnm ben emziriyorum sadece mama vermiyorum teyzem dedi su ver sen bagırsakları kurıçur onlar bizim gibi degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar ya etrafımdaki bazı insanlar beni çıldırtıyor yeni doğan bebeğe sadece anne sütü içiyorsa su verilirmiş ben verilmez diye biliyorum ve vermiyorum da anne sütünde su var zaten ihtiyacı karşılanıyor ama bazı insanlar nasıl vermiyorsun yok işte aa olur mu bir kaşık bir kaşık ver susuz olur mu yok böbrekleri susuz kalır bir dünya laf.... sizler ne zaman su vermeye başladınız
Kaç aylık bebiş

Kaç aylık bebiş

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah seni Sibel verme cocuga su karnı agrırır aglar huysuzlanır bagırsakları falan kurumaz kuzum

Ben 6 ay vermedim su ogluma ek gıdaya basladı verdim ne bagırsagı kurudu ne bobreklerı susuz kaldı bebek anne sutu alıyorsa kesinlikle ek gıdaya baslayana kadar su verilmez

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cahillikten deil su ver diyenlerin sana otur bir cay bardağı su icir demedigi kesin bir cay kasigi azina damlat demislerdir benim oğlum dogar dogmaz yogun bakima alindi şekeri cok düşüktü ve domtorun yaptigi ilk sey şekerli su icirmek olmuş o sekilde cocugum hayata döndü hastanedeb cikinca doktor gunde bir sabah bir aksam birkac damla azina su damlat pamukçuk olmaz dedi ben kendim veriyordum benim etrafımda kilerde bebege su verilmez diyen tayfaydi sen doktor ve Bebek neye karar verilirse onu uygula etrafında onu ver bunu germe diyen cok olur banada bebege sade soda icir hic gazi olmaz dediler ben vermedim sürekli sordular verdinmi bak ver he verdim ama bi ise yaramadj dedim gectim ver diyenlere veriyom de gec sende 🤷

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allah seni Sibel verme cocuga su karnı agrırır aglar huysuzlanır bagırsakları falan kurumaz kuzum

Ben 6 ay vermedim su ogluma ek gıdaya basladı verdim ne bagırsagı kurudu ne bobreklerı susuz kaldı bebek anne sutu alıyorsa kesinlikle ek gıdaya baslayana kadar su verilmez
Teyzem dedi bacım bilmiyorum kuzum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya yemin ederim varya bi alay gereksiz dolu etrafimizda ya sizene ya😖 dur daha ben dogum yapinca her kafadan bi ses cikacak 🙄😖

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar