Sorum var Bebeği kolik olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Musder tarafından oluşturulan Bebeği kolik olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği kolik olanlar
Konbuyu başlatan Musder
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler bebeğiniz doğumdan ne kadar sonra kolik oldu?
Canım benim kız kolik inan, o kadar çok zorlandım ki. 1 hafta içinde başladı bizim aglama krizleri uykusuzluk. Agladıgı zaman susmuyordu. Simplex gazdamlasını kullandıktan sonrasında rahatladı.Tabi gazdan oldugunu ilk zamanlar anlamadık 3. 4. Haftada, aldık şimdi kızım 69 günlük damlanın aşırı etkisi oldu. 3. Ayda flan baya düzelme oluyormuş doktorumuz öyle dedi. Uykusu da yoluna girer sizin sancınız agrınız varken uyuyabiliyormusunuz biraz sabırlı olun dedi. Şimdi de huysuz ama eskisi gibi degil. Çok zor kolik bebek gerçekten :(

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Tam 3 ay sonra gazı bitti ve uykusu düzene girdi kendi uyuyordu geceleri çok rahatladım Allah yardımcınız olsun canım
Sagol canım eskiye göre iyiyiz, ama uyku düzenimiz yok. Doktorumuz 3. Ayda çok daha iyi olur az kaldı zaten sizin agrınız varken uyuyabiliyormusunuz. Bu yüzden biraz sabırlı olalım annesi az Bi zaman, sonra, daha iyi olucak dedi. Ay inşallah daha iyi oluruz canım valla uykusuzluk Bi yandan aglaması Bi yanda in maf etti beni. Düşün sesleri kısıldı doktorumuz kızınız biraz cazgır ondan, sesi kısık korkmayın dedi 😀🤦‍♀️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canım eskiye göre iyiyiz, ama uyku düzenimiz yok. Doktorumuz 3. Ayda çok daha iyi olur az kaldı zaten sizin agrınız varken uyuyabiliyormusunuz. Bu yüzden biraz sabırlı olalım annesi az Bi zaman, sonra, daha iyi olucak dedi. Ay inşallah daha iyi oluruz canım valla uykusuzluk Bi yandan aglaması Bi yanda in maf etti beni. Düşün sesleri kısıldı doktorumuz kızınız biraz cazgır ondan, sesi kısık korkmayın dedi 😀🤦‍♀️
Ayy o gece ağlamaları insanı mahvediyor benim denemediğim şey kalmadı gazı bitsin rahatlasın diye o ağlarken artık bende ağlıyordumm onunla sağlıklı olsunlarda hepsi geçiyor doktor doğru söylemiş 3 aydan sonra rahatlarsın inşallah

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Ayy o gece ağlamaları insanı mahvediyor benim denemediğim şey kalmadı gazı bitsin rahatlasın diye o ağlarken artık bende ağlıyordumm onunla sağlıklı olsunlarda hepsi geçiyor doktor doğru söylemiş 3 aydan sonra rahatlarsın inşallah
İnşallah canım, benlm sürekli uyu uyan yapıyorum sersem gibi oldum artık :) annelik işte çok az uyusakta ertesi gün akşama kadar koşuşturuyoruz. Allahım o gücü veriyor işte 🙂 3. Ayını doldurması sabırsızlıkla bekliyorum 🌸🌸🌸😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar