Bebeği son anda dönenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Bebeği son anda dönenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,890 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği son anda dönenler
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çilem ak

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38+4 gebeyim bebeğim bebeğim makat geliş yani ters duruyor. Dönermiş sizce hala şansım varmı yada siz yaşadınız mı bunu beklemeli miyim

E

Edaaaaaaaf

Guest
Aynı durum bendede var randevu alıp moxa uygulaması yaptırcam normal doğum çok istiyorum ama bende 38. Hftadayım çok ümidim yok o yüzden

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Moxa uygulaması ne oluyor nedir bilgi verebilir misiniz.birde instagram da yusuf olgaç diye bir doktor var makat geliş doğumları normal doğum yaptırıyor gitmeli miyim acaba

E

Edaaaaaaaf

Guest
Moxa uygulaması ne oluyor nedir bilgi verebilir misiniz.birde instagram da yusuf olgaç diye bir doktor var makat geliş doğumları normal doğum yaptırıyor gitmeli miyim acaba
Moxa uygulanası akapuntur gibi düşün ısı ile bebeği hareketlendirip dönmesini sağlıyo yusuf hocayı bende araştırdım ama muayenesi 600₺ makat doğum ücreti 12 bin ₺ olunca bütçemizi aşar deyip vazgeçtik

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Moxa uygulanası akapuntur gibi düşün ısı ile bebeği hareketlendirip dönmesini sağlıyo yusuf hocayı bende araştırdım ama muayenesi 600₺ makat doğum ücreti 12 bin ₺ olunca bütçemizi aşar deyip vazgeçtik
Makat doğumu gerçekten olacağına 100%100 emin olsam giderim ama ya bu ödemeyi gözden çıkarıp bide olmazsa yaptığımız borçla kalırız gibi moxa uygulaması peki fiyatları nedir bide işe yarar mı acaba

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba moxa uygulaması yapacaktınız en son işe yaradı mı birde nasıl yapılıyor bende çubuklarından aldım nasıl kullanırım bilmiyorum. Dışarıdan 500 telden aşağı yapan yok uygulamayı döner mi bebek değer mi gitmeye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar