Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,881 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum öncelikle telaş yapma normal bu üç aya kadar neredeyse devam eder, hangi mamayı veriyorsun bebek mamaları da gaz yapar sen karnına masaj yap mama içirdikten sonra mide gazını çıkartman lazım , gaz damlaları kullanabilir sin ,ama evde rezene çayı demleyip bebeğine bir çay kaşığı icirebilirsin kuzum, geçer inşallah 🤲🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öncelikle telaş yapma normal bu üç aya kadar neredeyse devam eder, hangi mamayı veriyorsun bebek mamaları da gaz yapar sen karnına masaj yap mama içirdikten sonra mide gazını çıkartman lazım , gaz damlaları kullanabilir sin ,ama evde rezene çayı demleyip bebeğine bir çay kaşığı icirebilirsin kuzum, geçer inşallah 🤲🥰
Mariyam Aptamil kullanıyorum her beslenmeden sonra gazını cikartiyoruz sırtını ovdikca rahatliyor sonra tekrar basliyor aglamaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masaj
Masaj Yap bitanem karnına YouTube den izleyebilirsin ben faydasını gördüm yerim ben onu yaaaaağ 🥺😊😍
Bakayım kuzum bende yapayım🥺😔😓

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay kıyamam canım bu gaz sancıları ne kadar zordur Canım bebeği üşütme Evet havalar şu an sıcak ama üşütmemeye de dikkat et çünkü bebekler üşüdüğü zaman bu sefer sancı da olabiliyor Ayaklarında çorap olsun annem birbebeğin üşüdüğünü ellerinden ayaklarından ve ensesi soğuksa anlarız Bu üçü soğuksa demek bebek üşüyordur canım buna dikkat et havalar ne kadar sıcak olsa da şu an o aydaki bebekler o kadar nazik oluyorlar ki havadaki Uçan kuş yanlarından geçse kanat çıkmasından bile üşürler o kadar hassaslar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Masaj yap canım ilk önce krnını saat yönüne olacak şekilde ufala 10 kez sonra ilk sağ sonra sol bacağı olmak üzere toplam 10 a kadar ileri geri dizlerinden büyük karnına doğru ittir nw çok sert olsun ne yumuşak kalçası sen iterken havada kalacak şekilde ama bunu sürekli yap. Gazını çıkarır kayra küçükken ben hep böyle yapardım doğdu 4 ayına kadar her zorlanmasında bu yöntemi yaptım. Birde aklında bulunsun ev sıcak olsa dahi zıbın ilw uyutup zıbın ile kaldırma üstünü her daim ört . Ayaklarından çorabı eksik etme canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay kıyamam canım bu gaz sancıları ne kadar zordur Canım bebeği üşütme Evet havalar şu an sıcak ama üşütmemeye de dikkat et çünkü bebekler üşüdüğü zaman bu sefer sancı da olabiliyor Ayaklarında çorap olsun annem birbebeğin üşüdüğünü ellerinden ayaklarından ve ensesi soğuksa anlarız Bu üçü soğuksa demek bebek üşüyordur canım buna dikkat et havalar ne kadar sıcak olsa da şu an o aydaki bebekler o kadar nazik oluyorlar ki havadaki Uçan kuş yanlarından geçse kanat çıkmasından bile üşürler o kadar hassaslar
Kuzum ev baya sıcak diye üstünde sadece zıbın var geceleri giyindirim

Canım uzulme rezene demle çocuğa ver
Mama verdikden sora 5 10dakika çocuğu al kucağına duz tut beline masaj yap qazını çıkarsın sora yatır inşallah iyi olur endişelenme. Emziriyorsan kendinde iç qaz yapacak hiçbişey tuketme
Aşkım ben emzirmiyorum mama veriyorum daha sonra masaj yapıyorum. Gazini çıkartıyorum

Bebeğin kolik olabilir canım kimyon demle ver rezene bebeğe değil kendin iç kimyonuda hem kendin iç hemde 2 3 çay kaşığı bebeğe ver masaj yap zeytin yağıyla hem karnına hemde ayaklarına ben 2 kızımda çektim o gazdan ağlamaları tam 3 ay geçecek inşallah
İnşallah baharim insallah😔🤲🏻

Masaj yap canım ilk önce krnını saat yönüne olacak şekilde ufala 10 kez sonra ilk sağ sonra sol bacağı olmak üzere toplam 10 a kadar ileri geri dizlerinden büyük karnına doğru ittir nw çok sert olsun ne yumuşak kalçası sen iterken havada kalacak şekilde ama bunu sürekli yap. Gazını çıkarır kayra küçükken ben hep böyle yapardım doğdu 4 ayına kadar her zorlanmasında bu yöntemi yaptım. Birde aklında bulunsun ev sıcak olsa dahi zıbın ilw uyutup zıbın ile kaldırma üstünü her daim ört . Ayaklarından çorabı eksik etme canım
Teşekkür ederim Ayşem öyle yapayım baya sıcak diye sadece zıbın vardi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ev baya sıcak diye üstünde sadece zıbın var geceleri giyindirim

Aşkım ben emzirmiyorum mama veriyorum daha sonra masaj yapıyorum. Gazini çıkartıyorum

İnşallah baharim insallah😔🤲🏻

Teşekkür ederim Ayşem öyle yapayım baya sıcak diye sadece zıbın vardi
Bak canım sadece zıbınla durmasın sen nasıl giyiniyorsan onu bir kat fazla giydie çünkü şuan çok küçük 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar