Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,916 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam Aptamil kullanıyorum her beslenmeden sonra gazını cikartiyoruz sırtını ovdikca rahatliyor sonra tekrar basliyor aglamaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakayım kuzum bende yapayım🥺😔😓
Evet bende Aptamil kullandım o sancı yapmaz, belki Bebelac veriyorsun dur ondan diye düşündüm, canım sancı yüzünden ağlamaya başladığında karnına dediğim gibi masaj yap ve küçük havlu koy karnını sıcak tutunca sancısı diner hemen , bisiklet hareketleri yaptır gazı için iyi gelecektir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet bende Aptamil kullandım o sancı yapmaz, belki Bebelac veriyorsun dur ondan diye düşündüm, canım sancı yüzünden ağlamaya başladığında karnına dediğim gibi masaj yap ve küçük havlu koy karnını sıcak tutunca sancısı diner hemen , bisiklet hareketleri yaptır gazı için iyi gelecektir
Canımsın mariyam çok tesekkur ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah iyilik versin kuşum, Ali biraz daha iyi çok şükür toparlandı biraz , bende onu uyutmaya çalışıyorum hem oynamak hemde uyumak istiyor
Hhha bırak birqz oynasın annesi yorulup uyuması daha kolay olur 😂😂.çok şükür canım daha da iyi olur inşallah 🙏🏻. Ben kayra ya öyle yapıyorum akşam uyumadan önce 1 saat oynuyor kendi kendine sonra memöe diye gelip emip uyuyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.