Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,965 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyiyim elhamdülillah inan girip bakıyorum Umut nasıl sen nasılsın diye merak ediyorum yoksa hiç fırsatım olmuyor oğlum küçük adamım gezme canavarı 😂yani sezeryan doğurmasam bu çocukları sokakta doğurdum diyebilirim 😂😂sen nasılsın nasıl gidiyor umut paşa ile minik adam nasıl 🥰❤️
Çok tesekkür ederim uyanmiyor uyandiramiyorumn araliksiz 3 saat yatıyor naparsam yapayim asla kalkmiyor

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda yeni doğduğunda iki hafta sonra gaz sancısı başladı ilk bebeğimdi o zaman nefessiz kaldı gözleri kapandı çok korktuk elerimde hareketsiz ambulans çağırdık tabi bilmiyordum gazi olduğunu götürdük gaz ilacı verdi çok etkiliydi aradan 6 yıl geçti ilacın adını mallesef hatırlayamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi internetn baktım ilacı adını bilmiyordum ama kutusunu feln biliyorum BİOGAİA sarı beyaz kutuda tabi alırsan bı önce aile hekimine git sor yada gidebiliyorsan hastaneye doktora sor öyle kullan

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.