Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,880 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim Aglıyor Gazdan Dolayı Napmam Lazım😢
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimki bebelak tan dolayı ağladı insalah sen faydasını gorursun
Katılıyorum canım bende oğluma ilk Bebelac verdim ablam önerdi oda bebeklerinde kullandı ama maşallah onun çocuklarına yaradı baya kilo falan aldılar ama Aliye yaramadı aşırı gaz yapıyordu abla neden ağlıyor Ali gaz yapıyor sanırım bu mama diyince evet Bebelac çok gaz yapar ama iyi demişti bende Aptamile geçmiştim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım gaz damlası kullanma hangisi iyi geliyor bilemiyorsun benim oğlum gaz kolik masaj yap sırtına karnına ayaklarına topuğa özellikle çocuğa sakın gaz için ilaç verme onu söyleyim ben çok pişmanım karnını bide sıcak tut bebişin
Teşekkür ederim kuzum çok sagol

Katılıyorum canım bende oğluma ilk Bebelac verdim ablam önerdi oda bebeklerinde kullandı ama maşallah onun çocuklarına yaradı baya kilo falan aldılar ama Aliye yaramadı aşırı gaz yapıyordu abla neden ağlıyor Ali gaz yapıyor sanırım bu mama diyince evet Bebelac çok gaz yapar ama iyi demişti bende Aptamile geçmiştim
Bende verdim oğluma bebelak çok kilo aldı güzel bir süt kilo aldırıyor ama o kadarda gaz yapiyor

Tüm sayfalar yüklendi.