Bebeğim bana bağlı degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan Bebeğim bana bağlı degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Bebeğim bana bağlı degil
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 5 aylık ilk gunden buyana kucağıma alıyorum ağlayınca sakinlesmiyo baskasins sakinlesiyo sanki annesi değilm bu süreç nasl geçer bebeğim annesi olduğumu bilmiyormu anlamadım emzieremdim beki ondan😭
Bebek ihtiyaçlarının yerinde zamanında ve gerektiği kadar karşılandığı durumda kendisini güvende hisseder canım bu yüzden senin tutumunda önemli geçici bir durum geçer inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 5 aylık ilk gunden buyana kucağıma alıyorum ağlayınca sakinlesmiyo baskasins sakinlesiyo sanki annesi değilm bu süreç nasl geçer bebeğim annesi olduğumu bilmiyormu anlamadım emzieremdim beki ondan😭
Bebeğin senin kokun olmadan sakinleşmez canım karnındayken daha ilk senin kokunu alıyor sesini tanıyor sadece sen kucağına al bir süre ten teması çok önemli emmese bile göğsüne yatır sakinleşecektir

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar