Bebeğim Besleniyor mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebeğim Besleniyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,042 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim Besleniyor mu?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval Adym

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kullanıyorum hatta sonrasında da demir ilacı içinde de folik asit bulunan bir ilaç verdi doktorum inşallah sıkıntı çıkmasında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O kadar istiyorum ki yumurta yemeyi ama aşırı kötü koku geliyor ve asla yiyemiyorum napsam bilmiyorum ama tabi yoğurt süt muhakkak tüketiyorum
Benim bulantı kusma sorunum vardi hiçbir şey yiyemiyordum doktor ilaç verdi(prilam dr ) çok şükür yiyorum simdi doktoruna sor istersen uygun görürse verebilir yersin sende inşallah

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 13 haftalık hamileyim yeme konusunda beslenmem yetersiz bebeğin beslenmesi için ne yemem gerek çoğunlukla sabahları ceviz ve badem dışında kahvaltı bile yapamıyorum et yiyemiyorum yumurta yok besin değeri yüksek olan hiçbir şey yiyemiyorum ne yemem gerek yardımcı olursanız sevinirim kaynanam görümcemler de üst üste bebek ölücek dedikleri için korkuyorum bende psikolojik olarak çöktüm
Hiç korkma ben 5 aya yakın günde tek öğün oda makarnayla geçirdim. Sonrasında toparlayinca biraz dikkat ettim sende zorlarsan hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Ama tavuk göğsü yiyebiliyirsan bol bol ye ve ballı süt iç muz ye kaşar peyniri ye. İnşallah bebeğini de sağ salim alırsın kucağına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar