Sorum var Bebegim çok zor uyanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim çok zor uyanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 999 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim çok zor uyanıyor
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Canım burnunu birazcık sıkman gerekecek.Anca öyle uyanır
Yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kulağını da oksayabilirsin
Yaptım olmuyor

Kulağını da oksayabilirsin
Yaptım olmuyor
Ne kadar uyutup uyandirmaya calisiyorsunuz?
Canım saat başı uyandırmaya çalışıyorum

Bebegim çok zor uyanıyor ayagını sıkıyorum belini okşuyorum bana mısın demiyor sarılık 13 dü 11 e indi ama çok zor uyanıyor yardım eder misiniz emzirmek için uyandırmam lazım çok zorlanıyorum
Hemşireler hep ayağının altını kasiyirdu uyanması için kuzum. Benimki neredeyse hiç uyumadigi için uyandırma konusunda tecrübem yok gördüklerimi söylüyorum birde hafifçeburnunu sıkmayı dene, yerini değiştir, kucağına al, altını aç, kıyafetini çıkar v.s bunları dene bide

Bebegim çok zor uyanıyor ayagını sıkıyorum belini okşuyorum bana mısın demiyor sarılık 13 dü 11 e indi ama çok zor uyanıyor yardım eder misiniz emzirmek için uyandırmam lazım çok zorlanıyorum
Çene kasları gelismedigi için çabuk yorulup memede uykuya dalıyorlar hemşire uyaran ver demişti bana birde emerken çenesini elinle hareket ettir destekle yani

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Yaptım

Yaptım olmuyor

Yaptım olmuyor

Canım saat başı uyandırmaya çalışıyorum
Ben cocugumu 1 bucuk saat uyutup kaldiriyordum, cok rahat uyaniyordu ve con guzel emiyordu, sarilik değeri 15.31 idi. Az uyuyunca da ne kalkabiliyorlar ne de guzel emiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.