Sorum var Bebegim çok zor uyanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim çok zor uyanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim çok zor uyanıyor
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim çok zor uyanıyor ayagını sıkıyorum belini okşuyorum bana mısın demiyor sarılık 13 dü 11 e indi ama çok zor uyanıyor yardım eder misiniz emzirmek için uyandırmam lazım çok zorlanıyorum
Canım Benim de öyleydi bugün 14 günlük olduk Hala da zorlanıyoruz iki saatte bir emzirmem gerekiyor uyandırır ken Neredeyse yarım saatte öyle geçiyor zaten yenidoğanlarda sarılık olmasa bile ilk 15 gün böyle çok uyuması normalmiş hemşire bize ayağını topuğunu sıkın daha da uyanmazsa altını açın demişti Biz de son çare altını açıyoruz soyunmayı hiç sevmediği için uyanıyor bazen de topuğunu sıkmak zorunda kalıyorum onun iyiliği için çok üzülüyorum ama mecburuz şu 15 günden sonra inşallah sarılık tehlikesi de geçecek ve artık Gün geçtikçe uyanık kalma süresinin arttığını fark ediyorum İnşallah kendiliğinden uyandığı emzirdiğimiz dönemlere tez vakitte geçeriz uyandırmak uyutmaktan daha zormuş😬🤭

Bebegim çok zor uyanıyor ayagını sıkıyorum belini okşuyorum bana mısın demiyor sarılık 13 dü 11 e indi ama çok zor uyanıyor yardım eder misiniz emzirmek için uyandırmam lazım çok zorlanıyorum
Altını aç canım benim kızım da hiç uyanmıyordu anca altını açınca kalkardı

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç uyandırmadım denedim bikaç kere ikisi de uyanmadı, sonra sağlık ocağındaki ebe uyandırma uyku sorunu yaşar dedi, çok şükür sarılık bi sıkıntı olmadı gündüz devamlı emiyordu

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç uyandırmadım denedim bikaç kere ikisi de uyanmadı, sonra sağlık ocağındaki ebe uyandırma uyku sorunu yaşar dedi, çok şükür sarılık bi sıkıntı olmadı gündüz devamlı emiyordu
Allah Allah yaa çok şaşırdım peki kaç saat uyuyordu ki böyle, kaç saatte bir emmiş oluyordu, ben üç saat olunca aklım çıkıyor benim yüzümden sarılık olursa diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Burnunu sık canım , kulakgi ile oyna , ayak topuklarini sık, baktın olmuyor ıslak bir bez al vücuduna sur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kulak memesinin altını gıdıkla benimkide gece uyanmıyordu ilk zamanlar birde birazcık koltuk altıyla oynuyordum gıdıklanıp uyanıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar