Sorum var Bebeğim dönmüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Bebeğim dönmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim dönmüyor
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel
Kızlar 4. Gebeliğim 3 üde normal dogumla dünyaya geldi hemen ayaklandım dogum sonrası işime gücüme baktım bu bebegim 36+3 hala dönmüyor makat geliş haftaya gel dönmezse sezeryan içün gün vericem dedi doktor inşallah döner bakmam gereken cocuklarım var yanımda uzun süre kalcak kimse yok sezeryanın bakımı egilip kalkması zor diye duydum cevremden lütfen dua edinde dönsün Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲
Cnm benimde ters dedi doktor inssallah doğuma yakın düzelir dedi duzelmese sezeryan olacakmisim bu benim ikinci gebeligim ama 1 gebeligimde bebeğim tersti doğuma yakın duzelti kendini insaalh ikimizinkide düzelir bende duydum sezeryan çok zor🤲🙏

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimde ters dedi doktor inssallah doğuma yakın düzelir dedi duzelmese sezeryan olacakmisim bu benim ikinci gebeligim ama 1 gebeligimde bebeğim tersti doğuma yakın duzelti kendini insaalh ikimizinkide düzelir bende duydum sezeryan çok zor🤲🙏
Amin insallah düzelir canım normal dogumda iyileşme süresi hızlı oluyor nazlancak kimsemizde yok öyle 😭 sezeryanda egilip kalkamam diger cocuklarda küçük zor olur diye endişe ediyorum 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soğuk s
Oyyy masallah 2 kiz 2 erkek desene
evet canım çok şükür hep bir kızım bir oglum olsun diye dua ederdim çok şükür 2 şer tane verdi Rabbim 🤲🌸 Allah olmayanlarada nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲

Amin insallah düzelir canım normal dogumda iyileşme süresi hızlı oluyor nazlancak kimsemizde yok öyle 😭 sezeryanda egilip kalkamam diger cocuklarda küçük zor olur diye endişe ediyorum 😭
Aynen cnm hakkımızda hayırlısı sağ saglim yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin🙏🤲

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4. Gebeliğim 3 üde normal dogumla dünyaya geldi hemen ayaklandım dogum sonrası işime gücüme baktım bu bebegim 36+3 hala dönmüyor makat geliş haftaya gel dönmezse sezeryan içün gün vericem dedi doktor inşallah döner bakmam gereken cocuklarım var yanımda uzun süre kalcak kimse yok sezeryanın bakımı egilip kalkması zor diye duydum cevremden lütfen dua edinde dönsün Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲
Canım inşirah suresi oku bol bol döner inşallah Allah İn izniyle

poyrazsinem

Kayıtlı Üye
rank
Haraketsiz kalma döner benimki cok erken döndü ama ben aşiri haraketli biriyim hic oturmam ama yine sezerysn oldum rahatsizligim vardi sezeryan gercekten cok zor 3. Gün ben dogruldum 3 aylik olduk fakat hala agrim var dogumdan sonra da durmadigim icin ic dikislerim acilmis tek bakiyorhm bebeğime mecbuurrum sürekli agrim var bel agirisi zatem hic gecmiyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Haraketsiz kalma döner benimki cok erken döndü ama ben aşiri haraketli biriyim hic oturmam ama yine sezerysn oldum rahatsizligim vardi sezeryan gercekten cok zor 3. Gün ben dogruldum 3 aylik olduk fakat hala agrim var dogumdan sonra da durmadigim icin ic dikislerim acilmis tek bakiyorhm bebeğime mecbuurrum sürekli agrim var bel agirisi zatem hic gecmiyor
Bende hic durmuyorum canım yerimde sürekli evi toparla cocukların peşine kostur inat etti işte 🤦‍♀️ Allah yardımcın olsun seninde normal doğum cok rahat gercekten dogum anı cekiyorsun sonrasında toprlanma cok hızlı oluyor sezeryanlı kişiye bakmaya bebege bakmaya ayrı ayrı bir insan lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar