BEBEGİM ETKİLENİYORMU

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubrayldz tarafından oluşturulan BEBEGİM ETKİLENİYORMU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,570 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEGİM ETKİLENİYORMU
Konbuyu başlatan Kubrayldz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Kubrayldz

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle şu sıralar çok tartışıyoruz ister istemez üzülüyorum bebeğim bu durumdan etkileniyomudur bilgisi olan varmı ??😞

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Etkileniyormuş nasıl sevincimiz ve mutlıluğumzda kıpır kıpır oluyorsa bir üzüntü stres anında onlarında huzursuz olduklarını okumuştum elinden geldiği kadar tartışma canım duyma başka birşey ile ilgilen veya başka bir odada dinlen

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle şu sıralar çok tartışıyoruz ister istemez üzülüyorum bebeğim bu durumdan etkileniyomudur bilgisi olan varmı ??😞
Ewt canım hemde çok etkileniyor nasıl bir hamilelik geçirdiğin çok önemli ufacık stres bile etkiler sinirli bir hamilelik geçirirsen bebeğin de doğduğunda çok sinirli oluyor agresif oluyor birebir yaşadım biliyorum ikinci kızımda hatta bazı davranışlarından dolayı çocuk psikiyatri bölümüne bile götürdüm doktorun bana sorduğu ilk soru nasıl bir hamilelik geçirdin ? Sorusu oldu ve cok şaşırdım üçüncüye hamileyim onun için hicbirsey umursamıyorum takmiyorum görmezden gelmeye çalışıyorum bazı şeyleri sende öyle yap sonra çok problem olabiliyor

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ewt canım hemde çok etkileniyor nasıl bir hamilelik geçirdiğin çok önemli ufacık stres bile etkiler sinirli bir hamilelik geçirirsen bebeğin de doğduğunda çok sinirli oluyor agresif oluyor birebir yaşadım biliyorum ikinci kızımda hatta bazı davranışlarından dolayı çocuk psikiyatri bölümüne bile götürdüm doktorun bana sorduğu ilk soru nasıl bir hamilelik geçirdin ? Sorusu oldu ve cok şaşırdım üçüncüye hamileyim onun için hicbirsey umursamıyorum takmiyorum görmezden gelmeye çalışıyorum bazı şeyleri sende öyle yap sonra çok problem olabiliyor
Cnm nasılsın kontrole gittinmi

Tüm sayfalar yüklendi.