BEBEGİM ETKİLENİYORMU

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubrayldz tarafından oluşturulan BEBEGİM ETKİLENİYORMU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEGİM ETKİLENİYORMU
Konbuyu başlatan Kubrayldz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle şu sıralar çok tartışıyoruz ister istemez üzülüyorum bebeğim bu durumdan etkileniyomudur bilgisi olan varmı ??😞
Aynen canım etkileniyorlar bundan 1 ay önce bende böyle bişey yaşadım üzüldügümde karnımda taş gibi sertleşiyordu çok şükür şimdi iki haftam ız kaldı sezeryan olcam en kötüsü büyük kızımda üzülüyordu

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Cnm nasılsın kontrole gittinmi
Ayın 16 sına aldım canım sabah 10 da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim şükürler olsun fatih beye gidicem ayın 16 sında sonuçları göstericem ayın 29 unda şehir Hastanesi'nde randevum var çocuk kardiyoloji sine kalbine bakilacak tekrar bakalım hayırlısı inşallah sen ne yaptın canim uzun zaman oldu konuşmayalı

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım etkileniyorlar bundan 1 ay önce bende böyle bişey yaşadım üzüldügümde karnımda taş gibi sertleşiyordu çok şükür şimdi iki haftam ız kaldı sezeryan olcam en kötüsü büyük kızımda üzülüyordu
Etkilenmez olurmu dunyada degil diye duymuyor zannetmeyin . Herseyden haberi var herseyin farkinda kucuk bir cocuk gibi kuser, kipirdamadan saklanir icerde hareket etmez o da uzulur siz uzuluyorsunuz diye

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle şu sıralar çok tartışıyoruz ister istemez üzülüyorum bebeğim bu durumdan etkileniyomudur bilgisi olan varmı ??😞
Tabiki etkileniyor stres altında olman bebeğin erken doğumuna düşüğe yol acabiliyor Allah korusun sen bir anne olarak önce bebeğini dusunmelisin canim EV YİKİLSA UMURSAM TARTİSMA ORTAMİNDA BULUNMA CANİM ALLAHİM YARDİMCİN OLSUN

Tüm sayfalar yüklendi.